Aktualijos

Uteniškiai sulauks vandens pramogų

Gražios gamtos apsuptyje įsikūrusiai ir du ežerus turinčiai Utenai ypač trūksta vandens pramogų. Apie tai kalbėta rugpjūčio 20 d. Utenos rajono savivaldybės (toliau – savivaldybė) administracijoje surengtame susitikime su įmonės „Wake Inn“ bendraturčiu Aurimu Žala.
Susitikime dalyvavo savivaldybės mero pavaduotojas Vitalijus Šeršniovas ir savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja, pavaduojanti administracijos direktorių, Zita Ringelevičienė.
„Prioritetinė vieta jums pritraukti turistus iš Lietuvos yra Sudeikiai, – sakė A. Žala. – Čia jau daug nuveikta – sutvarkytas Alaušo ežero paplūdimys, veikia nardymo centras, yra nemažai pramogų vaikams, bereikia tik batuto ant vandens ir apgyvendinimo namelių.“
Verslininkas pasidalijo mintimis apie „Wake Inn“ Zarasuose įkurto vandenlenčių ir pripučiamų atrakcionų ant vandens parko, kuris per sezoną į Zarasus pritraukia per 100 tūkst. turistų, veiklą.
Z. Ringelevičienės nuomone, vandens pramogų galėtų atsirasti ir Europos Sąjungos lėšomis tvarkomame ir vis didesniu žmonių traukos centru tampančiame Vyžuonaičio parke esančiame Vyžuonaičio ežere ar rekonstruojamoje Klovinių užtvankoje.
A. Žalos teigimu, įmonė „Wake Inn“ yra pasirengusi padėti Utenoje įgyvendinti projektą, kuris skatintų aktyvų turizmą rajone. Kitas susitikimas dėl būsimojo projekto bus surengtas pasibaigus vasaros sezonui. Susitikimo metu svečias pažadėjo pristatyti vizualų projektą.
Utenos rajono savivaldybės inf.