Aktualijos

Masažo kabinetą atidariusi Martyna:„Norėčiau, kad žmonės nelauktų, kol susirgs“

Rasa MILERYTĖ

Martyną Šaltenytę galima pavadinti geros nuotaikos užtaisu. Jauna uteniškė, Utenos kolegijoje baigusi kineziterapijos studijas, šiuo metu Zarasų profesinėje mokykloje gilina žinias masažų srityje ir visai neseniai pati atidarė masažo kabinetą. Mergina neneigia, kad šį žingsnį lydėjo ne tik džiugus laukimas, bet ir nerimas: kaipgi viskas klostysis? Tačiau noras kuo plačiau skleisti žinią apie masažo naudą ir gebėjimas į viską žvelgti pozityviai padeda tą nerimą įveikti.
Sporte – čempionė
Masažas yra vienas tų ypatingų veiksnių, padedančių palaikyti puikią kūno ir dvasios būseną. M. Šaltenytė pasakoja supratusi tai per asmeninius potyrius. Nuo ankstyvos vaikystės ji sukosi sporto pasaulyje. Iš pradžių praktikavo slidinėjimą, vėliau pasirinko kovos menus – šotokan karatė techniką.
Šioje srityje Martyna pasiekė puikių rezultatų: tapo Lietuvos čempione tiek jaunučių, tiek suaugusiųjų grupėse, buvo išrinkta geriausia metų karatė sportininke tarp suaugusiųjų, su Lietuvos rinktine tapo pasaulio jaunių vicečempione.
Prieš pat karantiną mergina vėl buvo grįžusi prie profesionalaus sporto – ruošėsi fitneso čempionatui, tačiau karantinas sujaukė šiuos planus. Dabar, kaip pati pasakoja, sportuojanti tik savo malonumui.
„Siekiant sportinio meistriškumo, reikalingos visaapimančios, nelengvos ir dažnos treniruotės. Natūralu, kad prasideda raumenų skausmai. Tada imi analizuoti savo kūną, ieškoti, kaip gali sau padėti. Taip aš atradau masažą. Jis man labai patiko, tad, atėjus laikui rinktis profesiją, nutariau gilintis į kineziterapiją, kad galėčiau ir kitus žmones supažindinti su masažu ir padėti jiems“, – pasakoja Martyna pasiteiravus, kada ir kaip susidomėjo masažais.

Tęsinį skaitykite 2022 03 23 „Utenyje“