Aktualijos

Kelionės gydo: brangiai, bet patikimai

Genovaitė Šnurova

Uteniškiai Alvyda ir Algis Indrašiai jau prieš keletą metų įsitikino, jog yra labai patikima priemonė, padedanti atsikratyti depresijos, liūdnų minčių, nuobodulio. Dėl jos tikrai nereikia nei su vaistininku tartis, nei pas gydytoją registruotis, nei reabilitacijos paslaugomis naudotis. Tiesa, Indrašių pasirinkta depresijos išvaikymo priemonė ilgainiui pereina į priklausomybę, bet jos bijoti ar bandyti kažkaip atsikratyti tikrai nereikia, mat ji neturi jokio šalutinio poveikio: ją panaudojus nei galvos skauda, nei darbingumas krinta, nei apetitas prapuola. Viskas, kas gali atsitikti, – tai neišdildomi įspūdžiai ir malonus nuovargis, kuris praeina be sudėtingų komplikacijų…
A. Indrašius sakė, kad jis su šeima mėgo keliauti ir tada, kai vaikai buvo maži, bet tada kelionės tikslai buvo kitokie. Galima sakyti, pramoginiai. Važiavo ten, kur vaikams būtų įdomu: tai į delfinariumą, tai į tas vietas, kur daug įvairių atrakcijų, kitokių pramogų vietų.
Dabar, kai ne tik vaikai užauginti, bet ir anūkai ūgtelėjo, Indrašiai keliauja dviese. Užtat ir jų maršrutai labai skiriasi nuo ankstesniųjų.

Tęsinį skaitykite 2021 07 24 „Utenyje“