Aktualijos

Kaimo kultūrai visada trūko pinigų ir specialistų

Genovaitė Šnurova

Pirmiausia, žinoma, reikia padėkoti Utenos kultūros centro Kuktiškių skyriaus darbuotojoms Ligitai Balčiūnienei ir Giedrei Tubelienei, kad, net ir girdėdamos bauginančius koronavirusu susirgusiųjų skaičius, ryžosi kuktiškiečiams padovanoti šventę – duetų vakarą „Poromis po du“, skirtą kultūros namų 45-mečiui. Tuo labiau kad tikrai graži šventė suorganizuota, galima sakyti, tiesiog iš nieko: simbolinių pinigėlių, kantrybės ir atlikėjų fanatizmo.
Netgi pati kukliausia šventė nebūna be svečių ir dovanų, o čia juk – jubiliejinė. Tiesa, glėbiais dovanų niekas neatnešė, čekių su stambiomis pinigų sumomis neišrašė (gal ir patys neturi), užtat atėjusieji padovanojo po dalelę savo širdies, supratimą, kad kultūros įstaigose gali dirbti tik pasišventėliai. Tie, kurie ateina į tokį darbą tikėdamiesi lengvai uždirbamų pinigėlių, pamatę, kaip yra iš tikrųjų, sprunka neatsigręždami…
Svečių Kuktiškėse tikrai buvo. Netgi tokių, kurių pavardžių vis dar negaliu rašyti (dėl artėjančių rinkimų), nors vienas jų netgi padainavo.

Tęsinį skaitykite 2020 10 24 „Utenyje“