Aktualijos

Kada vertainvestuoti irįsirengti saulėselektrinę

Vytautas Kazela

Brangstant elektros energijai daugelis pradeda galvoti, kaip sutaupyti, dairosi alternatyvų. Vis didesnio susidomėjimo sulaukia saulės elektrinės. Tai atsiperkanti į tvarią energiją ilgalaikė investicija, leidžianti mums taupyti ir suteikianti energetinės nepriklausomybės. Nors pats kol kas suvartoju mažai elektros energijos, todėl man tai nėra našta, bet ateityje turiu planų įsirengti šilumos siurblį namui šildyti, taigi ir man tai gali būti aktualu. Todėl labai apsidžiaugiau, kai redakcijos kaimynystėje, A. Baranausko g. 19 namo antrame aukšte, įsikūrė mažoji bendrija(MB) „Elektropuls“. Jos steigėjai Mantas Liobė ir Andrius Zuika šiandien yra mano pašnekovai.
Įmonė „Elektropuls“ užsiima saulės elektrinių montavimu, projektavimu, remontu, priežiūra, kondicionierių, šildymo ir šaldymo, vėdinimo sistemų montavimu ir priežiūra.
„Nors mūsų įmonė susikūrė tik šių metų sausio 3-ią, bet mes turime nemažai patirties, esame iki tol dirbę šioje srityje. Saulės elektrinės dabar turi paklausą ir daug žmonių nori jas įsirengti. Yra ir šias paslaugas teikiančių įmonių, bet kai žmonės atvyksta iš kitur, nežinai, kaip jie dirba.

Tęsinį skaitykite 2023 05 27 „Utenyje“