Aktualijos

Grožio salonai atvėrė duris: vieni džiaugiasi klientų antplūdžiu, kiti laukia, kol atslūgs baimė

Rasa MILERYTĖ

Po priverstinių atostogų į darbą grįžo grožio specialistai. Buvo prognozuojama, kad, palengvinus karantino reikalavimus, žmonės nepaliaujamai varstys grožio salonų duris, tačiau šiandien ne visi grožio paslaugų teikėjai gali pasidžiaugti klientų antplūdžiu. Kol vienuose salonuose paslaugų tenka laukti po keliolika dienų, kitų darbo apimtys sumažėjusios, o klientų skaičius nė iš tolo neprimena prieškarantininės situacijos.

Paslaugos tenka laukti apie dvi savaites
Kauno gatvėje veikiančio grožio salono „Idėja“ savininkė Inga Jankauskienė pasakojo, kad šiuo metu salone jaučiamas klientų antplūdis, norimos paslaugos eilėje tenka laukti apie dvi savaites. Pašnekovė sakė, kad vasara – metas, kai „Idėja“ sulaukdavo daugiausiai klientų, tokia tendencija išliko ir palengvinus karantino sąlygas. Šiuo metu moterys skuba darytis pedikiūro, manikiūro, tvarkytis antakių, kirpti ir dažyti plaukų.
Pasidomėjus, kaip sekasi dirbti dėvint apsaugines priemones, pašnekovė patikino, kad grožio salono specialistėms tai nėra naujiena – prieš procedūrą kaukes jos užsidėdavo ir anksčiau, tik karštuoju metų laiku jas dėvėti sudėtingiau.
„Bet saugumas svarbiausia, – sakė pašnekovė. – Klientai irgi supratingai reaguoja į pasikeitusias sąlygas, tikrai nėra taip, kad atsisakytų užsidėti kaukę, užsimanti pirštines. Turbūt visi jau įpratę prie šių reikalavimų. Labai laukėme, kol galėsime grįžti į darbus, ir viskas bent kol kas sekasi gerai.“
I. Jankauskienė pasakojo, kad dėl saugumo po kiekvieno kliento apsilankymo salono patalpos dezinfekuojamos ir išvėdinamos, daroma 15–20 minučių pertrauka, priimami tik registruoti klientai. Jie raginami ateiti be palydos, kad „Idėjos“ patalpose nebūtų būriavimosi.
„Kainas padidinome tik labai nedaug. Kadangi apsaugos ir dezinfekavimo priemones perkame nuolat, tai nereikalavo papildomų išlaidų. Tiesa, ant stalų dėjome pertvaras, tai kainavo apie 100 eurų, bet daugiau papildomų išlaidų kaip ir nėra“, – kalbėjo I. Jankauskienė ir pridūrė, kad manikiūro kaina pakilo vienu euru, kitų paslaugų kainos nekito.

Tęsinį skaitykite 2020 06 20 „Utenyje“