Aktualijos

Artėjant Motinos dienai

Viso pasaulio maltiečiai gegužės pirmąjį savaitgalį suvažiuoja į vieną lankomiausių piligrimystės centrų – Lurdą. Čia jie kartu su globojamais neįgaliaisiais atvyksta prašyti švč. Mergelės Marijos užtarimo, kad Dievas gydytų ne tik juos, bet ir visus ligonius, taip pat suteiktų pasauliui sugyvenimą. Čia įvyksta stebuklingi išgijimai ir pasveikimai, valosi siela ir atrandamos giliosios tikėjimo vertybės.

Prieš šią kelionę jau ne vienerius metus maltiečiai vykdo Lurdo žvakių akciją: žmonės, negalintys fiziškai aplankyti šventovės, buvo kviečiami įsigyti maltiečių platinamų šventintų žvakių ir užrašyti savo intencijas, kurias Lietuvos piligrimai nuveža į Lurdo šventovę ir uždega kartu su žvakėmis. Jos svarbios ne tik asmeniniam sielos nuraminimui – maltiečių Lurdo žvakių akcijos metu surinktos lėšos skiriamos žmonių su negalia kelionei į Lurdą finansuoti.

Saulėtą balandžio 29-osios rytą maltiečiai ir neįgalieji pradėjo kelionę į Prancūzijos Lurdą! Kelionė prasidėjo nuo šv. Mišių Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo bažnyčioje. Mišias aukojo ir piligrimus palaimino kapelionas Vytautas, o su maltiečių malda piligrimus išlydėjo generalinis sekretorius Edvinas.

Maltiečiai dėkoja visiems, prisidėjusiems prie šios kelionės įgyvendinimo, o visus negalėjusius vykti kartu kviečia šį šeštadienį stebėti tiesioginę šv. Mišių transliaciją iš Lurdo grotos.

❗️Transliacijos laikas: gegužės 4 d., 7.00 – 7.35 val. (Lietuvos laiku).

Šv. Mišių transliaciją galite stebėti internetu:

💻Youtube kanale: Venir à Lourdes (https://www.youtube.com/@LeSanctuaireNotreDamedeLourdes)

💻Lurdo televizijoje: TV LOURDES (https://www.lourdes-france.org/en/tv-lourdes/)

Savo namuose maltiečiai kviečia užsidegti per Lurdo žvakių akciją įsigytas šventintas žvakes ir, artėjant Motinos dienai, susijungti bendroje maldoje už mūsų visų gyvas ir amžinybėn iškeliavusias mamas ir visus, kuriuos prisimenate savo maldose. Maltiečiai, būdami Lurde, kartu su jumis melsis visomis jūsų intencijomis!