Aktualijos

Ar važiuosime dirbti į Molėtus?

„Žaliojo koridoriaus“ iniciatyva stambiems investuotojams paskatino įmonių plėtrą regionuose. Ekonomikos ir inovacijų ministerijai su bendrove „Teltonika EMS“ pasirašius stambaus investicinio projekto sutartis, verslininkai planuoja sukurti nemažai naujų darbo vietų Molėtuose.
Bendrovė „Teltonika EMS“ technologijų centre Molėtuose įrengs administracines, gamybines patalpas ir laboratorijas bei planuoja sukurti apie 480 naujų darbo vietų. Čia bus projektuojami ir gaminami moderniausi telemedicinos prietaisai ir aukščiausiomis technologijomis paremta tinklo įranga.
Šios įmonės atstovai, rugpjūtį dalyvavę renginyje Molėtuose, miesto gyventojams ir svečiams pristatė naujienas apie statomą „Teltonika“ technologijų centrą ir karjeros galimybes.
„Šiemet su UAB „Teltonika EMS“ aptarėme, kokie bus reikalingi darbuotojai, kokios būtų tinkamos Užimtumo tarnybos paslaugos ir užimtumo priemonės, kuriomis įmonė galėtų pasinaudoti. Sutarta, kad laisvos darbo vietos Technologijų centre Molėtuose, kurių bus vis daugiau, bus skelbiamos ir Užimtumo tarnybos duomenų bazėje“, – kalbėjo Molėtų klientų aptarnavimo skyriaus vedėjas Rimvydas Kazlas.
Šiuo metu vysta „Teltonikos“ technologijų centro statybos. Tikimasi, kad centras savo veiklą pradės šių metų rugsėjį. Darbuotojai samdomi etapais, o didžiausia atranka vyks šių metų antrąjį ketvirtį. 20 būsimų centro darbuotojų jau dirba ir kartu mokosi Vilniuje.
Kaip sakė R. Kazlas, artėjant centro atidarymui, kontaktai su įmone bus vis dažnesni. Nuolat bus siūlomos ne tik tarpininkavimo įdarbinant paslaugos, bet ir remiamojo įdarbinimo priemonės.
„Teltonikos“ technologijų centras darbui Molėtuose ieško aukštos kvalifikacijos specialistų – inžinierių (proceso, kokybės kontrolės, inžinieriaus-konstruktoriaus, techninės kontrolės (įėjimo kontrolė), techninės kontrolės (išėjimo kontrolė) ir elektronikos prietaisų remonto), operatorių (paviršinio plokščių montažo, vizualinės kontrolės, projektų paruošimo, selektyvinio litavimo), elektronikos prietaisų surinkėjo-montuotojo, elektronikos prietaisų testuotojo, elektronikos prietaisų surinkėjo-pakuotojo, robotinių sistemų operatoriaus, sandėlio ir vidinės logistikos koordinatoriaus, inžinieriaus-technologo.
Kaip suprantama, Molėtuose tiek darbuotojų surasti nepavyks. Kodėl čia į pagalbą negali ateiti uteniškiai? Ir važinėti netoli, o ir atlyginimas, ko gero, bus didesnis nei kitur. Tik laukti nereikėtų iki atidarymo, o pasidomėti jau dabar.

Tęsinį skaitykite 2022 01 15 „Utenyje“