Aktualijos

Ar neišblės sparčiai kylanti žvaigždutė?

Vytautas Kazela

Liepos pabaigoje Utenoje, Alių motokroso trasoje, įvyko Lietuvos motokroso čempionato IV etapas. Abi dienas nuo ryto iki vakaro motociklų sporto mylėtojai mėgavosi griausmingais startais, įspūdingais šuoliais per tramplinus, azartiškai sirgo už savo favoritus. Čempionato komandinėje įskaitoje pirmaujanti Utenos komanda „Utena Racing School“ neužleido pirmos pozicijos konkurentams ir šiame čempionato etape laimėjo pirmąją vietą! Praėjus kiek laiko ir išblėsus emocijoms, „Utenio“ redakcijoje svečiavosi Utenos „Racing School“ vadovas Nerijus Šeduikis.


Ką tik baigėsi ketvirtasis Lietuvos motokroso čempionato etapas, kuris vyko Utenos motokroso Alių trasoje. „Rasing School“ klubo nariai buvo ne tik varžybų dalyviai, bet ir šeimininkai, ant kurių pečių gulė visi organizaciniai rūpesčiai. Kaip sekėsi rungtyniaujant ir organizuojant lenktynes?
Mums tai ne naujiena. Mes jau eilę metų organizuojame panašias varžybas. Šių metų etapas nebuvo išskirtinis nei lenktynininkų, nei žiūrovų skaičiumi. Pandemija padarė savo: žiūrovai sutrikę, sportininkai sutrikę, treniruočių procesai sutrikę. Mes, kaip organizatoriai, su savo užduotimis susitvarkėme neblogai. Iššūkiu tapo nežmoniškas karštis ir perdžiūvusi trasa. Laistydami trasą ištuštinome du tvenkinius ir turėjome baimės, ar užteks vandens. Tokiam atvejui buvome pasiruošę ir trečiąjį vandens rezervuarą. Buvome ištiesę kilometrą laistymo žarnų.
Prieš dvi savaites turėjome surengti treniruočių stovyklą, kad čempionato dalyviai galėtų susipažinti su trasa. Kepinant 35 laipsnių karščiui pylėme vandenį nesustodami, ir trasa šiek tiek atvėso. Varžybos buvo surengtos gerai, ir dalyviai liko daugiau ar mažiau patenkinti. Bėda ta, kad varžybas teko paankstinti. Jos turėjo vykti rugpjūčio 7–8 dienomis, bet tuo metu Latvijoje vyko Pasaulio motokroso čempionatas. Viską teko paspartinti. Savo jėgomis paruošėme trasą.

Tęsinį skaitykite 2021 08 11 „Utenyje“