Sportas

Toliau neklumpančios Utenos ir Radviliškio komandos

Penktąją pergalę iš eilės Nostra.lt-RKL B divizione pasiekė Utenos „Juventus-Užpaliai“ (5/0).

Uteniškiai sunkioje kovoje 83:79 (7:18, 26:18, 23:24, 27:19) palaužė „Druskininkų“ ekipą (2/1).

„Druskininkų“ ekipa galingai pradėjo rungtynes. Puikią gynybą demonstravę šeimininkai po pirmojo ketvirčio įgijo dviženklę persvarą (18:7).

Tiesa, antrajame kėlinyje svečiai iš Utenos prisivijo varžovus ir sušvelnino deficitą iki 3 taškų (33:36).

Po pertraukos „Druskininkai“ išlaikė trapų pranašumą (60:56), bet ketvirtajame kėlinyje spurtavę uteniškiai sugebėjo išsiveržti į priekį ir pratęsti nepralaimėtų rungtynių seriją.

„Juventus-Užpaliai“ klubą į pergalę vedė Titas Didžgalvis, kuris pelnė 27 taškus, Tomas Mackonis surinko 16 taškų.

„Druskininkų“ ekipos neišgelbėjo įspūdingas Justino Žirlio pasirodymas. Vidurio puolėjas pelnė 12 taškų, atkovojo net 27 kamuolius bei surinko 42 naudingumo balus. Rezultatyviausiai šeimininkų komandoje rungtyniavo Edgaras Švelginas pelnęs 17 taškų.