Sportas

I.Vaitkus: „Net neabejoju, kad „Juventus“ vėl bus pavojinga ir varžovams neparanki komanda“

Utenos „Juventus“ komandos gretas papildęs Ignas Vaitkus tapo ketvirtuoju žaidėju, šią vasarą atvykusiu į Uteną. Dvejus metus savo gimtojo miesto komandoje praleidęs puolėjas džiaugiasi naujuoju etapu karjeroje, o apie tai jis papasakojo oficialioje klubo svetainėje.
Atostogų metu Ignas spėjo ir pailsėti, ir pasiilgti krepšinio. Individualiai sportuojantis ir sezonui besiruošiantis krepšininkas pasakojo, kaip leidžia vasaros dienas.
„Vasara kaip visada – norėtųsi, kad būtų ilgesnė, bet jau spėjau pailsėti, spėjau pasiilgti sporto, krepšinio kamuolio, varžybų ir tos atmosferos sezono metu. Turiu susidėliojęs vasaros planą. Baigėsi šeštoji pasiruošimo savaitė. Rezultatus jau jaučiu. Prieš pat pradėdamas pasiruošimą su komanda mažinsiu krūvį ir būsiu pasiruošęs naujam etapui“, – dėstė šiaulietis.
„Betsafe-LKL“ svetainėje pasirodžiusiame interviu su krepšininku šis atskleidė, kad juo domėjosi ir kitos Lietuvos komandos, tačiau pasirinkimą lėmė asmeninė nuomonė bei draugų rekomendacijos.
„Turėjau draugų, kurie atstovavo „Juventus“ ekipai, tad teiravausi daug, o jų atsakymai į mano klausimus buvo tokie, kokius norėjau išgirsti. Aišku, esu ir pats susidaręs nuomonę apie šį klubą. Profesionali organizacija, komanda konkurencinga kiekvieną sezoną, kasmet „nukalanti“ bent po vieną grandą. Tai labai džiugina“, – savo pasirinkimą aiškino žaidėjas.
Vos prieš kelias dienas prie ekipos prisijungęs I.Vaitkus nepraleido progos pagirti ir Utenos ekipos sirgalių.
„Sirgaliai daro didelį darbą, o žiūrovų Utenos arenoje visada daug – nesvarbu, su kokia komanda žaidžiama. Manau, tas palaikymas žaidėjams duoda tikrai gerų emocijų ir gerą impulsą kiekvienose rungtynėse. Pasirašęs sutartį sulaukiau kelių žinučių iš „Juventus“ sirgalių – sveikino mane prisijungus prie komandos. Tai maloniai stebina“, – džiaugėsi Ignas.
Paklaustas tiek apie asmeninius, tiek apie komandos tikslus ateinantį sezoną puolėjas šnekėjo konkrečiai.
„Mano prioritetas – sveikata. Įdedu daug darbo į tai ir kiekvienais metais jaučiu, kad įdėtas darbas atsiperka. Na, o kalbant apie komandą tikiu, kad naujas sezonas bus dar geresnis. Net neabejoju, kad „Juventus“ vėl bus pavojinga ir varžovams neparanki komanda, kuri sieks vietos tarp keturių stipriausių ekipų“, – pasakojo krepšininkas.
Ilgą laiką poilsiui skyręs šiaulietis teigia, kad jau yra pasiilgęs kovų „Betsafe-LKL“ čempionate bei džiaugiasi papildęs Utenos ekipos gretas.
„Turėjau daug laiko sau ir esu pasiilgęs kovų „Betsafe-LKL“ čempionate. Be abejo, naujas etapas su „Juventus“ labai prisideda prie to. Džiaugiuosi tapęs komandos dalimi“, – teigė „Juventus“ ekipos naujokas.
„Juventus“ inf.