Sportas

Samsonas Rally Utena 2023“ –  unikalus dėmesys prizinnkų sveikatai

Rugsėjo 29 – spalio 1 dienomis vyksiančios „Samsonas Rally Utena“ 2023 varžybos žengia žingsnį link savo dalyvių sveikatingumo didinimo – ralio nugalėtojai bus apdovanoti itin vertingais partnerių prizais, kurie pasirūpins jog fizinė dalyvių būklė būtų dar geresnė.

Nors automobilių sportas yra suvokiamas kaip techninė sporto šaka, tačiau labiausiai rezultatas priklauso nuo to, kas tą techniką valdo. Žmogiškasis faktorius yra itin svarbus ralio varžybose, nes tik nuo vairuotojo bei šturmano tinkamai atliekamų veiksmų automobilis greičio ruožais lėks itin greitai ir tiksliai. Turbūt mažai kas įsivaizduoja kokį svarbų vaidmenį atlieka ekipažo sveikata. Varžybose sportininkų kūnus veikia didžiulė temperatūra, išcentrinės “G” jėgos, vibracija, kelio nelygumų sukeliami smūgiai. Šiomis sąlygomis kūnas maksimaliai įsitempęs, o širdies ritmas prilygsta automobilio variklio sūkiams. Nepaisant to dar būtina klausyti ką diktuoja šturmanas ir tą informaciją perteikti vairavimu lekiant 150 km/h mišku, kur nėra nė menkiausios vietos klaidai. Tam, kad veikti maksimaliai efektyviai tokioje terpėje, sportininko kūnas privalo veikti tobulai. 

Visą šią automobilių sporto bei sveikatos sinergiją suprantantys „Samsonas Rally Utena“ organizatoriai pasirūpins, kad varžybų prizininkai gautų tokius prizus, kurie suteiktų jiems apčiuopiamos naudos sveikatos srityje. Kuo geresnė dalyvių sveikata bei fizinis pasiruošimas – tuo geresni rezultatai trasoje, didesnė konkurencija leidžianti dar labiau tobulėti bei kylantis Lietuvos automobilių sporto lygis. Šią misiją įgyvendinti padės prie „Samsonas Rally Utena“ 2023 prisijungęs partneris iš Skandinavijos – „ZinZino“, kuris savo aukščiausios kokybės produkcija gerina gyvenimus tiek paprastiems žmonėms, tiek itin aktyviai sportuojantiems. „Zinzino“ ambasadoriais Lietuvoje yra tapę krepšinio „BC Žalgiris“, kikboksininkas Sergej Maslobojev, lenktynininkė Aistė Perminaitė, o Pasaulyje su „Zinzino“ pagalba rezultatus gerina įvairiausių sporto šakų atletai bei komandos.

“Idėja prisidėti prie automobilių sporto Lietuvoje kilo tiesiog bendraujant su pačia Samsonų šeima. Bendraujant apie patį produktą ir jo teikiamas naudas, juos pačius sudomino „Zinzino“ konceptas bei jų produktų kokybė. Viskas po to išsirutuliojo taip, kad jie panoro tapti „Zinzino“ ambasadoriais, t.y. atstovauti patį produktą bei bendradarbiauti su mumis. Einant ambasadorystės keliu, Martynas prakalbo apie ralį bei kitus jo komandos organizuojamus renginius, tad natūraliai kilo idėja, kad mes galėtume prisidėti prie renginių kaip partneriai.

„Zinzino“  turi daug ambasadorių sportininkų iš viso pasaulio, kurie šviečia bei dalinasi informacija apie „Zinzino“ produktų naudą ne tik eiliniams žmonėms, bet ypatingai sportininkams. Šis bendradarbiavimas yra abipusiškai naudingas.” – teigė „Zinzino“ atstovė Sigita Pedišienė

Varžybų prizininkai bus apdovanoti Skandinavų įmonės „Zinzino“ įsteigtais sveikatai naudingais prizais:

·         I vietos laimėtojai gaus Zinzino omega riebiųjų rugščių balanso kraujo tyrimus.

·         II vietos laimėtojai gaus Zinzino Balanceoil Omega-3 maisto papildų.

·         III vietos laimėtojai gaus Zinzino Viva + maisto papildą nervų sistemos funkcijai palaikyti

„Zinzino“ pirmauja papildų rinkoje kaip kraujo tyrimais grįstos mitybos pradininkai. Kiekvieno žmogaus poreikiai pamatuojami, paskaičiuojami ir sekami – visai kaip lenktynininkų pasirodymai varžybose.