Sportas

M. Kupšas: „Norisi sudrumsti ketverto ramybę bei supurtyti Lietuvos elitą“

Po dvejų metų pertraukos Utenos „Juventus“ ekipos marškinėlius vėl vilkės Mindaugas Kupšas. Praėjusį sezoną užsienyje rungtyniavęs aukštaūgis pasidalijo mintimis apie Utenoje praleistus metus, karantiną bei artėjančio sezono tikslus.
Lietuvoje likti nusprendęs krepšininkas teigė, kad sugrįžimas į Uteną jam buvo geriausias įmanomas variantas.
„Tiesiog nenorėjau ilgai laukti, norėjau likti Lietuvoje, o geriausia vieta, kur galima grįžti, yra Utena. Mano sezonas „Juventus“ komandoje buvo geras, kalbant tiek apie klubo vadovybę, tiek apie patį sezoną, todėl nebuvo labai sunku apsispręsti“, – apie sprendimą sugrįžti į Utenos „Juventus“ pasakojo Mindaugas.
2019–2020 metų sezone Jaruzalės „Hapoel“ klubo garbę gynęs krepšininkas teigė, kad sezonas jam buvo sunkus, tačiau įvardija tai kaip gerą patirtį.
„Sezonas buvo sunkus. Rungtynių nebuvo daug, turėjau priprasti prie kito vaidmens, kadangi komandos lygis buvo visai kitoks ir tikslai jų buvo aukščiausi. Tai buvo gera patirtis, pamačiau naujos kultūros, naujų žmonių. Iš kiekvieno sezono stengiuosi prisiminti tik gerus dalykus ir nežiūriu į jokius blogumus. Buvo geras laikas“, – apie praėjusį sezoną pasakojo M. Kupšas.
Karantino metu krepšininkas treniravosi namų sąlygomis, o vos tik atsiradus galimybei sportuoti sporto salėje – persikėlė ten.
„Pirmąsias dvi savaites teko pabūti namuose, kadangi buvom ką tik sugrįžę iš užsienio ir reikėjo karantinuotis. Sportavau namuose, o kai ribojimai sušvelnėjo, pradėjau vaikščioti į sporto salę. Per savaitę treniruojuosi 8–10 kartų ir ruošiuosi artėjančiam sezonui“, – apie karantiną šnekėjo krepšininkas.
Aukštaūgis džiaugėsi ir tuo, kaip sparčiai yra komplektuojama komanda.
„Smagu, kad viskas vyksta anksčiau. Dar tik vasaros vidurys, o visa komanda jau beveik sukomplektuota, liko tik keli žaidėjai. Smagu, kai komanda yra surenkama anksčiau, tuomet turi laiko daugiau pabendrauti su komandos draugais“, – džiaugėsi žaidėjas.
Kalbėdamas apie artėjančio sezono tikslus M. Kupšas buvo konkretus – nori patekti tarp 4 stipriausių „Betsafe-LKL“ čempionato komandų.
„Norisi sudrumsti ketverto ramybę bei supurtyti Lietuvos elitą. Tikiuosi, kad viskas bus gerai, išvengsime nuosmukių ir susižaisime kaip įmanoma greičiau“, – apie artėjančio sezono tikslus sakė Mindaugas.
Po dvejų metų pertraukos į Uteną sugrįžtantis krepšininkas nepamiršo ir puikios atmosferos Utenos arenoje.
„Manau, kad atmosfera yra puiki. Arena nėra didelė, tačiau sirgaliai sukuria puikią atmosferą ir varžovams užkuria tikrą pirtį. Linkiu, kad sirgaliai nenustotų rinktis į areną ir karštai palaikytų komandą. Banalu, tačiau sirgaliai yra šeštasis komandos žaidėjas, stipriai prisidedantis prie komandos rezultato“, – atmosferą Utenos arenoje gyrė žaidėjas.
„Juventus“ inf.