Sportas

„Juventus“ išvykoje nugalėjo „Pieno žvaigždes“

Utenos „Juventus“ krepšininkai „Betsafe-LKL“ čempionate iškovojo 10-ąją pergalę. Ž.Urbono auklėtiniai išvykoje palaužė Pasvalio „Pieno žvaigždes“ – 69:79 (17:18, 14:20, 20:21, 18:20).
Pirmajame rungtynių kėlinyje abi komandos varžėsi lygiai, o pirmaujanti komanda keitėsi ne kartą. Visdėl to po pirmųjų dešimties minučių uteniškiai turėjo minimalią persvarą – 17:18.
Antrajame ketvirtyje uteniškiai sėkmingiau darbavosi gynyboje bei savo pranašumą padidino. I.Vaitkus pataikė dviejų taškų vertės metimą sulig kėlinio pabaigą signalizuojančia sirena, o po dvidešimties žaidimo minučių komandas skyrė 7 taškai – 31:38.
Po ilgosios pertraukos sėkmingai puldami uteniškiai savo pranašumą padidino iki dviženklio, tačiau iki kėlinio pabaigos išsaugoti jo nesugebėjo. Prieš lemiamą rungtynių ketvirtį „Juventus“ turėjo aštuonių taškų pranašumą – 51:59.
Rungtynių kontrolės iš savo rankų ir toliau nepaleidę uteniškiai įveikė aikštės šeimininkus bei iškovojo dešimtąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate – 69:79.
Uteniškiams 17 taškų pelnė Mindaugas Kupšas (13 atk. kam.), 13 pridėjo Žygimantas Skučas (7 atk. kam.), 11 – Martynas Gecevičius (4 rez. perd.), po 10 – Vaidas Kariniauskas (7 rez. perd.) ir Ignas Vaitkus, 7 – Vaidas Čepukaitis (4 atk. kam.), 6 – Bryantas Crawfordas, 5 – Vytautas Šulskis.
Varžovų gretose išsiskyrė 15 taškų pelnęs Karolis Giedraitis.
Sausio 27-ąją „Juventus“ ir „Pieno žvaigždės“ sužais dar vienas rungtynes „Betsafe-LKL“ čempionate. Šįkart – Utenoje.