Aktualijos

Už išgelbėtą vaiko gyvybę apdovanoti Utenos policijos pareigūnai

 Už išgelbėtą vaiko gyvybę Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Vytautas Vaiškūnas trečiojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklais „UŽ NUOPELNUS“ šiandieną apdovanojo:

MANTĄ NARBUTĄ, Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Reagavimo skyriaus tyrėją.

DEIMANTĄ ŽEMČIUGOVĄ, Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Reagavimo skyriaus tyrėją.

Gegužės 31 d. apie 18 val., skubiosios pagalbos tarnybų telefonu gautas pranešimas, kad Utenos rajone iš namų dingo mažametis vaikas. Policija į įvykį reagavo nedelsiant. Pareigūnams nuvykus nurodytu adresu, juos pasitiko vaiko tėvas ir paaiškino, kad nepavyksta surasti mažamečio. Aplinkui namus yra tvenkiniai ir vietovė pelkėta, todėl vaikui grėsė realus pavojus ir kiekviena minutė buvo svarbi.

Pareigūnams pradėjus paiešką, per nepilną valandą mažametis buvo sėkmingai surastas nutolęs nuo namų apie 100 metrų, miške ir įklimpęs pelkėje. Vaikas peršlapęs ir sušalęs buvo perduotas medikams.

Nedaug truko iki dar didesnės nelaimės, tik operatyvaus reagavimo ir darnaus pareigūnų darbo dėka galime džiaugtis išgelbėta vaiko gyvybe.

Reaguojant į pranešimą skubiai buvo iškviestos papildomos pareigūnų pajėgos, priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai, kinologas su tarnybiniu šunimi, tačiau jų pagalbos neprireikė, kadangi vaikas jau buvo surastas.