Aktualijos

Utenos pramonės parkas artėja prie finišo tiesiosios

Rugpjūčio 26 d. Utenos rajono savivaldybės (toliau – savivaldybė) administracijoje savivaldybės meras Alvydas Katinas susitiko su ekonomikos ir inovacijų ministro patarėju Jonu Pinskumi ir „Investuok Lietuvoje“ regionų plėtros projektų vadove Akvile Naginionyte.
Susitikimo metu aptartos Utenos pramonės parko kūrimo galimybės, inžinerinių studijų programų rengimo klausimai Utenos regione.
Susitikime dalyvavo savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Zita Ringelevičienė, savivaldybės administracijos Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėja Romualda Serbentienė, savivaldybės administracijos Teritorijų planavimo ir statybos skyriaus vyr. specialistas, vyr. architektas Saulius Zokas.
Utenos pramonės parko dokumentai Ekonomikos ir inovacijų ministerijai bus teikiami rugsėjo mėnesį. Rugsėjį bus surengtas ir Utenos rajono savivaldybės administracijos, Ekonomikos ir inovacijų ministerijos, Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos, „Investuok Lietuvoje“ ir Utenos regioninio profesinio mokymo centro atstovų susitikimas.
Utenos rajono savivaldybės
administracijos inf.