Aktualijos

Utenos ligoninėje paskelbtas karantinas

Utenos ligoninė informuoja, kad dirba įprastu režimu. Funkcionuoja visi skyriai, atliekamos ir planinės, ir skubios operacijos, visu pajėgumu dirba Konsultacijų poliklinika.
Bet, atsižvelgiant į galimą COVID-19 ir gripo grėsmę, nuo vasario 28 dienos Utenos rajono ekstremalių situacijų komisijos sprendimu ir gavus Sveikatos apsaugos ministerijos rekomendaciją Utenos ligoninėje ribojamas pacientų lankymas visuose skyriuose. Daiktus pacientams perduoti galima prie skyrių durų nuo 11 iki 13 val. Išskirtiniais atvejais artimieji gali būti įleisti tik su skyriaus vedėjo raštišku leidimu.
Laikinai bus ribojamas naudojimasis pagrindiniu ligoninės įėjimu, taip pat ribojamas ėjimas pro Priėmimo-skubios pagalbos skyrių iš ligoninės į Konsultacijų polikliniką.
Į Priėmimo-skubios pagalbos skyrių pacientai galės patekti kaip visada – pro šio skyriaus įėjimą, bet papildomai bus renkama epidemiologinė anamnezė. Įtariant galimą užsikrėtimą COVID-19, pacientas bus nukreiptas į specialų laukiamąjį.
Kaip minėta, šiuo metu darbas vyksta įprastai: gimdymai, planinės ir skubios operacijos, terapija, neurologija, vaikų ligų gydymas, reabilitacija, Konsultacijų poliklinikos darbas vyksta įprastu ritmu. Medikamentų ir medicinos pagalbos priemonių Utenos ligoninė turi užtektinai.
Utenos ligoninės administracija apgailestauja dėl galimų nepatogumų, bet visi ribojimai yra laikini ir daromi dėl pacientų bei personalo saugos.
Utenos ligoninės inf.