Aktualijos

Utenos ligoninėje – nauja gyvybiškai svarbi įranga

UAB „Švyturys-Utenos alus“ Utenos alaus daryklos vadovas Artūras Bernatavičius įteikė Utenos ligoninės direktoriui Daliui Drungai dovaną – gyvybinių funkcijų monitoravimo sistemą.
Kaip sakė A. Bernatavičius, daryklos kolektyvas labai dėkingas Utenos ligoninės personalui už atsidavimą ir darbą šiuo sunkiu periodu. Anot daryklos vadovo, kiekvienas gydymo įstaigos darbuotojas labai reikšmingas visuomenei, nes dirba sunkų ir atsakingą darbą. A. Bernatavičius tikisi, jog dovanota įranga ligoninei bus labai naudinga gydant koronavirusu sergančius ligonius. Daryklos vadovas džiaugėsi produktyviu jo vadovaujamos įmonės ir Utenos ligoninės bendradarbiavimu, taip pat vylėsi, kad ir kiti verslininkai ims pavyzdį iš „Švyturio-Utenos alaus“ bei prisidės prie kovos su COVID-19 liga teikdami paramą.
Utenos ligoninės direktorius, priimdamas dovaną, patikino, kad Lietuvos žmonėms, ko gero, buvo atokvėpis tarp pirmojo ir antrojo karantinų, tačiau Utenos ligoninės darbuotojai jo nepajuto, nes personalui pavojus užsikrėsti išliko toks pat didelis net ir ne karantino metu, saugotis infekcijos taip pat reikėjo vienodai atsargiai.
D. Drunga kolektyvo vardu išreiškė dėkingumą Utenos alaus daryklos vadovui A. Bernatavičiui už supratingumą ir palaikymą, už dovanas – gaiviuosius gėrimus, respiratorius, kuriuos Utenos ligoninė gavo iš daryklos per šiuos pandemijos metus, taip pat už naujausią dovaną – labai reikalingą COVID-19 ligonių slaugai įrangą. Anot ligoninės vadovo, svarbios ne tiek materialios dovanos, kiek moralinis palaikymas ir suvokimas, kokį sunkų darbą šiuo metu atlieka ligoninių darbuotojai. D. Drunga sakė, kad gydymo įstaigos personalas, naudodamas gyvybinių funkcijų monitoravimo sistemą, galės gydyti koronavirusu sergančius pacientus lengviau ir efektyviau.
Utenos ligoninės inf.