Aktualijos

 Utenos autobusų maršrutų tvarkaraščių tikslinimai

Utenos rajono savivaldybės administracija informuoja, kad atsižvelgus į gyventojų prašymus, atlikti miesto maršrutų tvarkaraščių tikslinimai, kurie įsigalios nuo š. m. liepos 8 d. (pirmadienio).

• Maršrute Nr. 20U „ Aukštakalnio žiedas- Utenos trikotažas“ darbo dienomis rytiniu laiku pridėtas papildomas reisas. Dėl šios priežasties yra pakoreguoti kiti rytinių reisų laikai. Keleivių prašome prieš planuojant vykti šio maršruto autobusu atkreipti dėmesį į pasikeitusius rytinius reisų laikus.

• Maršrute Nr. 16 darbo dienomis iki rugsėjo 30 d. papildomai pridėtais papildomais reisais rytiniu ir vakariniu laikais autobusas važiuos taip:

Rytiniu laiku

 9.40 val. iš Autobusų stoties pro stoteles Miesto sodas – Užpalių – Bangos – Rašytojų – Dauniškio gimnazija -Vyžuonos parkas – Ligoninė – Taikos – Aukštakalnio žiedas – Grybeliai ir atvyks į Jasonis 10.06 val.

 10.06 val. iš Jasonių autobusas važiuos pro stoteles Grybeliai – Palangos – Meno mokykla ir atvyks į Autobusų stotį 10.14 val.

Vakariniu laiku

18.18 val. iš stotelės Aukštakalnio žiedas autobusas važiuos pro stotelę Grybeliai ir į Jasonis atvyks 18.30 val.

18.30 val. iš Jasonių autobusas važiuos pro stoteles Grybeliai – Aukštakalnio žiedas – Taikos – Ligoninė – Vyžuonos parkas – Dauniškio gimnazija – Rašytojų – Bangos – D. Dariaus ir S. Girėno – Miesto sodas ir Autobusų stotį atvyks 18.55 val.