Aktualijos

„Taurapilyje“ vėl veikia kalėdinė krautuvėlė: kviečia įsigyti uteniškių gaminių

Rasa MILERYTĖ

Atgijusiame Utenos kūrybinių industrijų centre „Taurapilis“ prasidėjo kalėdinė mugė, kurioje kviečiama įsigyti šiltų ir gražių dovanų savo artimiesiems. kitaip nei daugelyje mugių, kur nemažą asortimento dalį sudaro iš užsienio atsisiųstos prekės, čia prekiaujama išskirtinai rankų darbo gaminiais, kuriuos kūrė ir ruošė uteniškiai. Tokia krautuvėlė „Taurapilyje“ veikė ir pernai, tik dėl karantino buvo uždaryta gerokai anksčiau nei planuota. Šiemet krautuvėlė veiks iki gruodžio 22-osios.
„Taurapilio“ kalėdinėje krautuvėlėje prekiaujama maisto produktais, drabužiais, papuošalais ir interjero detalėmis. Vieni gamintojai uteniškiams, be abejo, jau pažįstami, o kiti užsukusiems pasidairyti bus atradimas. Pirmą kartą krautuvėlėje prekiaujama IĮ „Čiau, braške“ gamintais liofilizuotais produktais, Saulutės Monikos Šumauskienės rankų darbo žvakėmis ir medinėmis žvakidėmis, Ievos Adamavičiūtės kurtais papuošalais iš lydyto stiklo ir „Mona muse“ siuvinėtomis pagalvėlėmis.
Antrą kartą krautuvėlėje galima įsigyti obuolių sūrio, „Mezgimo manijos“ mezginių ir odinių diržų, Astos Kokoš kurtų rankų darbo papuošalų ir Snieguolės Malinauskienės keraminių papuošalų ir indų. Tiesa, saugumo sumetimais dirbiniais prekiauja ne patys gamintojai, o Kūrybinių industrijų centro darbuotojai.

Tęsinį skaitykite 2021 12 18 „Utenyje“