Aktualijos

STEAM centro viešinimo renginyje visuomenė pakviesta veiklas išmėginti praktiškai

Rasa MILERYTĖ

Spalio 7 d. Utenos regioninio atviros prieigos STEAM centro kolektyvas sukvietė moksleivius, švietimo ir valdžios atstovus bei plačiąją visuomenę į centro veiklos viešinimo renginį, kurio metu išsamiai pristatė vykdomą veiklą. Anksčiau „Utenis“ jau yra rašęs, kad Utenoje darbą pradedantis STEAM centras orientuotas į kompleksišką tikrovės reiškinių pažinimą per gamtos, technologijų, inžinerijos, matematikos disciplinas ir menus. Lietuvoje veiklą vykdo 10 tokių centrų – 7 regioniniai ir 3 metodiniai.
Po ekskursijos ir praktinių pamokų visus susirinkusius pasveikino Utenos švietimo centro direktorė Vitalija Bujanauskienė. Papasakojusi, kokį kelią teko nueiti, kad senasis Utenos dvaras būtų prikeltas naujam gyvenimui, ji pristatė į renginį susirinkusius svečius.
Sveikindamas naujojo STEAM centro bendruomenę, Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas prisipažino, kad buvo tarp tų žmonių, kurie į viską žiūrėjo atsargiai, abejodami, ar investicijos atsipirks, bet, kaip sakė, argumentų kalba galiausiai jį įtikino, o dabar jau galima džiaugtis rezultatu.

Tęsinį skaitykite 2022 10 12 „Utenyje“