Aktualijos

Rizikos nebijanti verslininkė: „Jei daug dirbsi, sėkmė nusišypsos ir Lietuvoje“

Rasa MILERYTĖ

„Visada buvau linkusi rizikuoti ir niekada nebijojau sudegti. Manau, kad jei įdėsi daug pastangų, tau visada pasiseks. Ir man visada taip būdavo – jei pajusdavau, kad reikia kažką daryti, jei nors akimirką man atrodydavo, kad pavyks, ir imdavausi tos idėjos, viskas būdavo gerai“, – sako 22-ejų Ugnė Ručinskaitė, neseniai atidariusi naują drabužių parduotuvę moterims „Ugnės butikas“.


Versli nuo prigimties
U. Ručinskaitė pasakojo, kad verslas jai visada buvo įdomu, be to, jau seniai domisi mada, tad įkurti drabužių parduotuvę nebuvo neapgalvotas sprendimas, tačiau idėja imtis verslo kaip tik dabar kilo ekspromtu. „Sužinojau apie šias patalpas ir pagalvojau – kodėl gi ne? Jau seniai norėjau kuo nors prekiauti, visą laiką domėjausi moterų mada, man patinka bendrauti su žmonėmis. Kai sužinojau apie šias patalpas, tą pačią dieną atvažiavau jų apžiūrėti ir, dar neturėdama tikslios idėjos ką darysiu, pasakiau: „Gerai, imu.“ Manęs klausia, ką darysiu. Sakau, kad nežinau, turbūt atidarysiu parduotuvę. Ir labai greitai viskas pajudėjo – per dvi tris savaites įsikūriau“, – prisimena U. Ručinskaitė.
Iki tol mergina dirbo manikiūrininke ir iš klienčių vis girdėdavo, kad Utenoje trūksta parduotuvių, kuriose būtų galima įsigyti įdomesnių, stilingesnių drabužių, tad jau kurį laiką svarstė, jog norėtų užpildyti šią nišą.

Tęsinį skaitykite 2020 01 04 „Utenyje“