Aktualijos

Per Nasvę važinės saugiu tiltu

Transporto priemonių savininkai sulaukė geros žinios. Baigtas melioracijos statinio – tilto per Nasvės upę Vilučių kaime (Užpalių seniūnija) – kapitalinis remontas. Tiltas, atlikus statinio ekspertizę, buvo pripažintas avariniu, todėl nedelsiant buvo pradėti tilto remonto projektavimo, po to ir remonto darbai.
Komisija, susirinkusi priduoti tilto remonto darbus, maloniai nustebo – vietos bendruomenė jau laukė komisijos narių ir savo iniciatyva surengė improvizuotą tilto atidarymą, vėliau buvo perkirpta tradicinė juostelė. Tilto reikšmė vietos ir aplinkiniams gyventojams yra labai svarbi. Utenos rajono savivaldybės administracijos Užpalių seniūnijos seniūnas Eugenijus Keraminas papasakojo, kad vietos gyventojai kantriai kentė nepatogumus tilto remonto metu, todėl dabar iš naujo įvertino tilto svarbą jų kasdieniame gyvenime.
Tilto remonto darbus atliko Žiuko įmonė iš Molėtų, užsakovas – Utenos rajono savivaldybės administracija. Tilto remonto darbų vertė –71 tūkst. eurų, iš kurių 51 tūkst. sudaro valstybės lėšos, skirtos melioracijai, 20 tūkst. skyrė Utenos rajono savivaldybė.
Utenos rajono savivaldybės administracija