Aktualijos

Nekilnojamojo turto rinka: kiek kainuoja ramybė…

Genovaitė ŠNUROVA. Patys sėsliausi gyventojai arba tie, kurie neplanuoja keisti savo gyvenamosios vietos, pirkti sklypo, sodybos, namo ar buto, gal net negirdėjo, kad yra tokia Nekilnojamojo turto agentūra „Namudė“, padedanti žmonėms parduoti arba nusipirkti pageidaujamą nekilnojamąjį turtą.
Parūpus pasidomėti, ar dabar, kai įsigalėjęs visuotinis verkšlenimas dėl sunkaus pragyvenimo lygio, „Namudės“ darbuotojai turi ką veikti, susitikau su jos savininku Alvydu BOGUŠEVIČIUMI.

Papasakokite apie tai, kokia situacija nekilnojamojo turto rinkoje Utenos mieste ir rajone? Ar daugiau yra perkančiųjų, ar parduodančiųjų? Ką žmonės mieliau perka – butus ar namus?
Nuobodžiauti tikrai neturime laiko. Labai padaugėjo skambučių iš užsienio. Skambintojai teiraujasi galimybe įsigyti nekilnojamąjį turtą. Manau, kad besidominčiųjų netolimoje ateityje bus dar daugiau, nes apie grįžimą į Lietuvą, ko gero, jau galvoja, kaip aš vadinu, „breksitiniai“. O ir be jų klientų stokos nejaučiame. Ypač populiarios senos, sukiužusios sodybos.
Aš netgi juokauju, kad žmonės kaminus supirkinėja. Kitaip sakant, nebelabai tvirtas, senas sodybas, prie kurių dar yra šioks toks privažiavimas, keletas senų liepų, apie 3 ha žemės, nes toje vietoje ateityje galima pasistatyti namą. Tokios sodybos graibstomos kokių 15 kilometrų spinduliu aplink Uteną. Tokie „lauželiai“ dabar kainuoja apie 20 tūkst. eurų. Aš jas dar vadinu taip – sodyba su pavadinimu. (Tęsinys 2020 07 29 laikraštyje)