Aktualijos

Naujų įstaigų kūrimosi tendencijos mieste

Vytautas KAZELA. Kiekvienų metų pradžioje apžvelgiame, kokie objektai bus statomi Utenoje ir Utenos rajono kaimuose. 2020 metai įdomūs tuo, kad naujų statybų bus nedaug, bet kitoms reikmėms pritaikomų ir rekonstruojamų pastatų – gana nemažai.
Vietoje garažų – laidojimo namai
Įdomus Utenos miesto gyventojams turėtų būti garažo su administracinėmis patalpomis Užpalių g. 74, Utenoje, kapitalinio remonto ir paskirties keitimo į paslaugų paskirties pastatą projektas.
Sklypas yra šiaurinėje miesto dalyje, šalia Rašės ir Užpalių gatvių sankryžos. Jis daug metų buvo eksploatuojamas – jame veikė autoservisas, todėl įvažiavimas iš Rašės gatvės bus ir toliau naudojamas. Sklypas ir šalia esanti teritorija yra skirti miesto ir rajono gyventojams aptarnauti ir čia gali būti statomi negyvenamosios paskirties pastatai. Buvusios garažų ir administracinės patalpos bus rekonstruojamos ir jose bus įrengiami laidojimo namai. Bendras pastato plotas – 447 kv. metrai. Po rekonstrukcijos buvusių garažų vietoje atsiras dvi šarvojimo salės, o prie jų – poilsio kambariai bei sanitarinės patalpos. Administracinių patalpų vietoje bus įrengta šarvojimo prekių parduotuvė su atskiru įėjimu. Tęsinys 2020 01 18