Aktualijos

Mieli uteniškiai ir ne tik

2023 metais uteniškis poetas Vytautas Kaziela išleido naują poezijos knygą „Neatsimerk, Viešpatie“. Knyga gerai sutikta skaitytojų ir literatūros kritikų. Knyga  įtraukta į portalo 15min.lt geriausių poezijos knygų penkioliktuką. Lietuvos literatūros ir tautosakos institutas įtraukė Vytauto Kazielos  „Neatsimerk, Viešpatie“ į geriausių 2023 metų knygų dešimtuką. Literatūros kritikai atrinko knygą į geriausios 2023 metų knygos rinkimų penketuką poezijos knygų kategorijoje. Šiuo metu Lietuvos skaitytojai balsuoja ir renka geriausią 2023 metų poezijos knygą.

Vytauto Kazielos eilėraščių knygą „Neatsimerk, Viešpatie“ ( 2023) pristato akcijos „Metų knygos rinkimai 2023“ knygų atrankos ir vertinimo ekspertų komisijos narys rašytojas Vidas Morkūnas:

„Vientisa, vienalytė, „bet ne iš fabriko“, o trapi ir jautri kaip pati gyvybė naujoji Vytauto Kazielos poezijos knyga skaitytojo tarsi prašo skaityti ją atsargiai, nes ir parašyta buvo, regis, atsargiai, nesiblaškant, neklaidžiojant poezijos šunkeliais, neutriruojant gyvenimo, nesivaikant specialiųjų efektų… Daug neiginių, tačiau jų suma teigia, kad V. Kaziela, ilgos ir solidžios parašytų bei sudarytų knygų lentynos autorius, ne vienos literatūrinės premijos laureatas, išleido dar vieną puikų poezijos rinkinį. Skaitykite ir įsitikinsite!“

Kadangi knygą leidusi leidykla turi kitų reikalų ir knygos populiarinimu neužsiima, Vytautui Kazielai sunku varžytis su kitais autoriais, kurie turi ir jų knygas leidusių leidyklų palaikymą, todėl jam Jūsų palaikymas yra labai svarbus. Kviečiame balsuoti už Vytauto Kazielos  „Neatsimerk, Viešpatie“, kad, kaip sako pats autorius, „knyga neliktų paskutinė“. Balsavimas tęsis iki balandžio 23 dienos.

Kaip tai padaryti:

Spauskite nuorodą

https://skaitymometai.lnb.lt/index.php?245990426

Balsuoti už poezijos knygas

Pirmas žingsnis: pažymėti knygą, už kurią balsuojate

Antras žingsnis: pažymėti, kad jūs ne robotas

Trečias žingsnis: spausti „įrašyti“

skaitymometai.lnb.lt

utenis.lt informacija