Aktualijos

Lietaus permerktoje šventinėje mugėje lankytojų mažiau nei įprastai

Rasa MILERYTĖ. Rugpjūčio 29-oji į tradicinę miesto šventės mugę sutraukė amatininkus, menininkus ir įvairių organizacijų atstovus. Šventės metu vyko koncertai, edukaciniai užsiėmimai, žaidimai, netrūko pramogų, visgi buvo akivaizdu, kad lankytojų į mugę atvyko mažiau nei įprastai. Lankytojų skaičių pakoregavo ir prastos oro sąlygos, ir koronaviruso grėsmė. Retas kuris iš pakalbintų prekybininkų bei mugės lankytojų sakė, kad lietus – nieko tokio.
Į mugę atvykusi trilogijos „Juodojo mėnulio vaikai“ autorė šiaulietė Andželika Bubelytė pasakojo, kad tokios mugės jai – erdvė savo kūrybai populiarinti, bet šio šeštadienio oras nuteikė nemaloniai. Rašytoja pasakojo, kad trijų dalių romane rašo apie turtingos, bet labai nelaimingos šeimos gyvenimą.
A. Bubelytė sakė daug metų besidominti psichologija, skaitanti daug straipsnių ir knygų psichologijos tema, tad ir jos pačios kūrinys yra psichologinio pobūdžio. Rašyti A. Bubelytė pradėjo 2006-aisiais, visą trilogiją parašė per dvylika metų. (Tęsinys 2020 09 02 laikraštyje)