Aktualijos

Lapkričio mėnesį bus renkami nereikalingi dideli daiktai

Utenos mieste ir rajone lapkričio mėnesį apvažiavimo būdu bus renkamos pavojingos atliekos (galvaniniai elementai, liuminescencinės lempos, akumuliatoriai, panaudoti tepalai ir kt.), didelių gabaritų atliekos (baldai, buitinė technika ir kt.) ir kitos antrinės žaliavos, susidariusios buityje.
Atkreipiame dėmesį, kad Utenos miesto daugiabučių namų kvartalų ir individualių namų gyventojai dėl išvardintų atliekų surinkimo iš anksto turi kreiptis į UAB ,,Utenos komunalininkas“ Atliekų tvarkymo skyrių tel. (8 389) 63 800 ir užsiregistruoti dėl atliekų paėmimo vietos, į kurią bus galima atnešti atliekas jų surinkimo dieną.
Siekiant palaikyti švarą, pavojingas, didelių gabaritų atliekas ir kitas antrines žaliavas dėti kitomis dienomis ar kitu laiku konteinerinėse aikštelėse šalia konteinerių ar prie gatvės draudžiama.
Utenos rajono seniūnijų gyventojai, kaip ir anksčiau, dėl šių atliekų surinkimo turi kreiptis iš anksto į atitinkamą seniūniją telefono numeriais, nurodytais atliekų surinkimo grafike.
Atliekų surinkimo Utenos mieste ir Utenos rajono seniūnijose grafiką galite rasti Utenos rajono savivaldybės interneto svetainėje adresu https://www.utena.lt/images/2019_Naujienos/SAUSIS/2019_01_08/Komunal%20grafikas%202019.pdf.
Iš atliekų surinkimo grafiko taip pat sužinosite apie pakuotės atliekų iš individualių pakuočių konteinerių (geltonos spalvos) ir stiklo atliekų iš individualių pakuočių konteinerių (žalios spalvos) surinkimą Utenos rajono seniūnijose ir Utenos mieste.
Primename, kad pavojingas, didelių gabaritų atliekas ir kitas antrines žaliavas galima pristatyti į Utenos rajone veikiančias Atliekų priėmimo ir laikino saugojimo aikštelę, esančią Sąvartyno g. 5, Mockėnų k., Utenos r., ir Didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelę, esančią Rašės g., Utena.
Utenos rajono savivaldybės administracija