Aktualijos

Kviečiame dalyvauti akcijoje „Kalėdų šviesa“!

Jau neabejojame, kad šiemet Kalėdos bus kitokios. Be didelių susibūrimų ir be gausių vaišių. Bet Kalėdos yra Kalėdos ir jos turi būti šventiškos ir žibančios. Todėl Utenos rajono savivaldybė inicijuoja akciją „Kalėdų šviesa“ ir kviečia visus rajono gyventojus, bendruomenes, organizacijas, įstaigas, įmones puošti savo kiemus, namus, namų langus, vitrinas, įstaigų, įmonių pastatus. Kalėdinėmis šviesomis nušvitęs miestas, seniūnijų miesteliai ir kaimai kiekvienam iš mūsų padovanos namų šilumą ir kompensuos bendravimo džiaugsmą, kurio šiuo sunkiu metu mums labai trūksta.
Rengdama akciją, Utenos rajono savivaldybė yra numačiusi pagerbti ir apdovanoti prizais pačius geriausius, išradingiausiai ir kūrybiškiausiai pasipuošusius. Fotografuokite savo papuoštus ir šviečiančius namus, kiemus, įstaigas, vitrinas ir siųskite nuotraukas el. pašto adresu kaledosutenoje@gmail.com. Savivaldybės paskyroje facebook bus sukurtas nuotraukų albumas „Kalėdų šviesa“, kuriame bus galima balsuoti (paspaudžiant „patinka“) už labiausiai patikusias nuotraukas. Albumas bus nuolat pildomas naujomis nuotraukomis.
Nuotraukų laukiame iki 2021 m. sausio 5 d. Galima siųsti po tris kiekvieno objekto nuotraukas ir pridėti objekto aprašymą.
Nuotraukos bus skirstomos į dvi kategorijas: juridinių asmenų ir fizinių asmenų. Bus išrinktos ir įvertintos šešios daugiausia patiktukų surinkusios nuotraukos: kiekvienoje kategorijoje po 3.
Tad kviečiame uždegti Kalėdų šviesą ne tik savo širdyse, bet ir mieste, miesteliuose, kaimuose! Padovanokime sau ir mus supantiems žmonėms šviečiančias ir spindinčias Kalėdas!
Utenos rajono savivaldybės administracija