Aktualijos

Iš jaunimo laukia ne komentarų, o aktyvių veiklų

Ilgametė Utenos turizmo informacijos centro direktorė Rasa Jasinevičienė – žmogus, su kuriuo kalbėti gali bet kuria tema. Į keliones leidosi dar būdama vaikas. Apie keliones, virtuvę ir šeimą Rasą Jasinevičienę kalbina Vytautas Kazela.

Trys žodžiai, kuriais galėtumėte apibūdinti save?
Visose situacijose įžvelgiu teigiamus dalykus – optimistė.
Bendrauju su žmonėmis įvairiomis temomis – komunikabili.
Džiaugiuosi kiekviena nugyventa diena – laiminga.
Su kokiomis moralinėmis nuostatomis, įgytomis tėvų namuose, išėjote į gyvenimą?
Apie vaikystę ir jaunystę galėčiau pasakoti ilgai ir nenuobodžiai, nes mano tėveliai buvo tikri keliautojai ir mus, tris vaikus, visada veždavosi kartu. Nesvarbu, kad „Moskvičius“ neturėjo nei kondicionieriaus, nei vairo stiprintuvo, bet sugebėdavome išvažinėti Kaukazo kalnus, Gruziją, Karpatų kalnus, nes noras pamatyti, pajausti, patirti, paragauti buvo svarbiau, nei vasarą praleisti namuose. Nakvynė palapinėje kartu su meškomis rugių laukuose buvo norma. O kas keliauja, tas žino, kad kelionėse labai svarbu komandinis darbas, jokių kaprizų, jokių „nenoriu“, o tik gera nuotaika, pagalba vienas kitam.
Tėvai mums sakydavo, kad kelionės – tai žmogaus pamaitinimas geromis emocijomis, o grįžęs iš kelionės tampi labai turtingas vidumi. Mūsų šeimoje buvo pagarba žmogui, nuoširdus bendravimas, laisvės pasirinkimas. Ir iki šiol tą vertinu, gerbiu ir puoselėju.

Tęsinį skaitykite 2020 05 27 „Utenyje“