Aktualijos

Dvasios stiprybe neįgalieji nenusileidžia sveikiesiems

Genovaitė ŠNUROVA

Tarptautinę neįgaliųjų žmonių dieną paminėjo ir Utenos rajone gyvenantys neįgalieji. Ko gero, tik šią dieną ir galima pamatyti tokį didelį jų būrį vienoje vietoje. Ir, kas keisčiausia, nė iš vieno (o pasikalbėjau su daugeliu) negirdėjau jokio dejavimo dėl gyvenimo nepatogumų, atjautos stokos, materialinių sunkumų, prasto medicininio aptarnavimo ir daugelio kitų dalykų, dėl kurių nuolat skundžiasi sveikieji.


Į Utenos kultūros centre organizuotą šventę atvykstančiuosius pasitiko muzikantai, griežiantys smagias melodijas, todėl norėjosi dainuoti, patrepsėti į muzikos taktą.
Matytumėte, kiek neįgaliųjų į šventę buvo atsivežę pačių pagamintų darbelių, o juos gražiai išsidėlioję Kultūros centro fojė ir parodą surengė. Tai, kas patiko, už simbolinę kainą buvo galima įsigyti. Suprantama, kadangi dabar Advento laikotarpis, fojė puikavosi įdomios adventinės žvakės, dailučiai maišeliai, pripildyti levandų, vaistažolių arbatos, įvairiausi ir labai išradingi Advento vainikai, medžio drožiniai, velti gaminiai, mezginiai, suvenyrai ir t. t.

Tęsinį skaitykite 2019 12 11 „Utenyje“