Aktualijos

Du nauji knygomatai Utenoje

Sausio 18 dieną Utenoje buvo atidaryti dar du knygomatai, kuriuos jau išbandė ir bibliotekos direktorė Vida Garunkštytė! Naujieji knygomatai leis Jums pasiimti ar grąžinti knygas nekontaktiniu būdu, bet kuriuo Jums patogiu laiku! Iki šiol turėjome tik vieną knygomatą įrengtą prie A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos įėjimo (Maironio g. 12), o jau nuo šiandien galite užsisakyti knygas ir jas atsiimti visa parą veikiančiuose, naujai įrengtuose knygomatuose prie:

• PC „Vyturiai“ (J. Basanavičiaus g. 93B);

• PC „Aukštakalnis“ (Taikos g. 2).

Kviečiame išbandyti šią paslaugą!

Naudojimosi knygomatu instrukcija:

1. Užsisakykite pageidaujamą leidinį interneto svetainėje ibiblioteka.lt arba paskambinę į:

• Vartotojų aptarnavimo skyrių tel. nr. 8-389 61608;

• Vaikų literatūros skyrių tel. nr. 8-389 49157;

• Informacijos išteklių ir inovacijų diegimo skyrių tel nr. 8-389 61607

2. Pasirinkite knygomatą.

3. Atsiimkite leidinį knygomate gavę SMS žinutę, kurioje bus nurodytas knygomatas, kodas bei leidinio saugojimo terminas.

4. Pasiėmę leidinį gausite SMS žinutę, kurioje bus kodas, skirtas leidinį grąžinti į knygomatą.

5. Leidinį pasiimti iš knygomato, esančio prie viešosios bibliotekos įėjimo (Maironio g. 12) prašome grąžinti bibliotekos registratūroje arba ne darbo metu į knygų grąžinimo įrenginį, esantį prie A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos įėjimo (Maironio g. 12).

Užsakyti leidiniai į knygomatus, esančius prie PC „Vyturiai“ (J. Basanavičiaus g. 93B) ir PC „Aukštakalnis“ (Taikos g. 2) vežami 2 kartus per savaitę (antradieniais ir penktadieniais), o į knygomatą, esantį prie viešosios bibliotekos įėjimo (Maironio g. 12) dedami kiekvieną darbo dieną.

Kilus klausimams skambinkite tel nr. 8- 389 61608 bibliotekos darbo laiku.