Aktualijos

Bekelės monstrai

Rasa MILERYTĖ

Bekelės monstrais susižavėję ir į klubą „4×4 Purvini ratai“ susibūrę uteniškiai ne tik pramogauja važinėdami džipais, bet ir savo darbais prisideda prie bendruomenės gerovės. Už gerumą Utenos kraštui apdovanotas klubo įkūrėjas ir prezidentas Donatas Matulevičius pasakojo, kad ryžtas padėti tiems, kuriems reikia pagalbos, yra vienas pagrindinių kriterijų sprendžiant, ar žmogus bus priimtas į klubą.

Keturračius nupirko ir vaikams
36-erių D. Matulevičius, vadovaujantis dvylika žmonių vienijančiam prieš dvejus metus įkurtam klubui, pasakojo, kad džipu neretai važiuoja ir į darbą, o tokių sunkiasvorių automobilių jo garaže – net penki. Bekelės monstras jam ne tik pramoga: vyras dalyvauja varžybose, sykį yra tapęs respublikinių varžybų čempionu. Varžybose dalyvauja ir džipais kaip sporto šaka domisi ir kiti klubo nariai.
„Mūsų tikslas nėra tik pasidraskyti su keturračiu, – pasakojo į „Utenio“ redakciją užsukęs sunkiasvorės automobilių technikos entuziastas. – Klubo nariai netgi negali važinėti bet kur, nenorime niokoti pievų. Turime rėmėją ūkininką, kuris leidžia mums važinėti nedirbamais jo žemės pakraščiais.“
Pašnekovas džiaugėsi, kad artimieji, anksčiau manę, jog šis hobis – tik pinigų ir laiko švaistymas, galiausiai pripažino, kad keturračiai yra toks pat pomėgis kaip kiti. Septynerių dukrą ir ketverių sūnų auginantis D. Matulevičius keturračius jau nupirko ir vaikams, o pasivažinėti džipais mėgsta ir jo žmona.

Tęsinį skaitykite 2021 09 15 „Utenyje“