Aktualijos

Apie vandens kainas ir dumblo deginimo cecho statybas

Genovaitė ŠNUROVA. UAB „Utenos vandenys“ žurnalistus pakvietė į spaudos konferenciją, kurioje buvo pristatytos naujos suvartojamo vandens ir nuotekų kainos, aptarti kiti klausimai.
Spaudos konferencijoje dalyvavo ir į žurnalistų klausimus vienas kitą papildydami atsakinėjo UAB „Utenos vandenys“ direktorius Gintaras Diržauskas, gamybos direktorius Vytautas Šakėnas, plėtros direktorė Giedrė Vabolienė, ekonomikos direktorius Egidijus Puodžiukas ir Abonementų skyriaus viršininkas Dainius Tamaliūnas.
Nuo šių metų sausio 1 d. įsigaliojo naujos UAB „Utenos vandenys“ geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kainos. Įvardykite jas, nes gal dar ne visi vartotojai apie tai žino.

Taip, pasikeitimai tikrai įvyko. Nuo šiol daugiabučių namų gyventojams bendra vandens ir nuotekų kaina mažėjo 7,1 proc., t. y. nuo 2,21 Eur/1 kub. m. iki 2,06 Eur/1 kub. m. Bendrą kainos mažėjimą lėmė didesnis nuotekų kainos mažėjimas. Nuotekos atpigo nuo 1,18 Eur/1 kub. m. iki 0,95 Eur/1 kub. m., t. y. 0,23 Eur. O vanduo brango tik 0,08 Eur., t. y. nuo 1,03 iki 1,11 Eur/1 kub. m. Bendra vandens ir nuotekų kaina mažėjo 0,15 Eur/1 kub. m.
Privačių namų gyventojams bendra kaina išliko nepakitusi – 2,02 Eur/1 kub. m. Pasikeitė tik vandens kaina (brango 0, 15 Eur) ir nuotekų kaina (pigo 0,15 Eur). (Tęsinys 2020 03 04 laikraštyje)