Utenos apskrityje

Katažina Šeinauskienė apie vyro Renaldo gimtadienio planus: „Normalūs žmonės taip nešvenčia“

Jau artėjantį savaitgalį Zarasuose ir jų apylinkėse įvyks „Winter Rally Aukštaitija“ varžybos. Žieminio ralio etapas sutraukė gausų būrį ekipažų, kurių gretose galima išvysti ir visiems puikiai žinomą Renaldo ir Katažinos Šeinauskų duetą.

2023-iųjų metų ralio sezone savo žmoną Katažiną Šeinauskienę nulinio ekipažo darbui į trasas išleidęs, o pats tik epizodiškai į šturmano ar vairuotojo vietą sėsdavęs Renaldas Šeinauskas 2024-ųjų metų sezoną pradės vėl per ausines girdėdamas žmonos balsą.

Šeimyninio Šeinauskų dueto sugrįžimas į ralį kartu įvyks jau sausio 27-ą dieną Zarasuose, kur bus surengtos „Winter Rally Aukštaitija“ varžybos. Kaip juokauja ekipažo šturmanė Katažina Šeinauskienė, tokia netikėta idėja vėl kartu startuoti ralyje kilo jos vyrui, nes šis sumanė, jog šitaip bus švenčiamas su varžybų data praktiškai sutampantis jo gimtadienis.

„Normalūs žmonės švęsti gimtadieniui užsako kokią nors pobūvių salę, o tokie „bepročiai“ kaip Renaldas sugalvoja, kad nori kartu su žmona startuoti žiemos ralyje. Tai šiose varžybose būtent tą ir darysime – švęsime“, – sakė Katažina Šeinauskienė.

Į „Winter Rally Aukštaitija“ užsiregistravęs šeimyninis Šeinauskų duetas raliui ruošia visiems gerai žinomą automobilį – turbininį BMW. Pats Renaldas Šeinauskas kol kas neatskleidžia, ar šis jo išvažiavimas į trasą kartu su žmona jau yra užuomina į artėjančio sezono planus. Jo teigimu, ką pora veiks 2024-ųjų metų sezone paaiškės artimiausiu metu.

„Kol kas kalbame tik apie Zarasų žiemos ralio etapą. Viso sezono planas taip pat pamažu gimsta, tačiau jį atskleisime vėliau, artėjant Lietuvos automobilių ralio čempionato startui. Viską pranešime per komandos pristatymą.

O šįkart trauksime savo 1,8 turbo bolidą ir bandysime pagazuoti. Mano gimtadienis už trijų dienų po ralio, tai šia proga nusprendžiau sau pasidovanoti puikų laiką varžybose su šeima. Važiuosime pasimėgauti, prisiminti tai, kuo užsiiminėjome. Šios varžybos nėra Lietuvos automobilių ralio čempionato etapas, tai norime tiesiog prisiminti senus gerus laikus, „pakaifuoti“ ir pasimėgauti raliu“, – kalbėjo Renaldas Šeinauskas.

Daugiau informacijos apie komandos pasirodymą „Winter Rally Aukštaitija“ varžybose bei būsimo sezono planus galima rasti piloto „Facebook“ paskyroje.