Sportas

Utenos DSC stalo
tenisininkai iš Rietavo į Uteną parvežė 4 medalius

Šių metų rugsėjo 24–25 d. Rietave vyko Lietuvos jaunučių (2008 m. ir jaun.) „Olimpinių vilčių“ stalo teniso pirmenybės, kuriose dalyvavo ir Utenos daugiafunkcio sporto centro auklėtiniai (treneris Edgaras Kovera). Dvi dienas jaunieji sportininkai varžėsi, kad išsiaiškintų stipriausius stalo tenisininkus Lietuvoje. Sportininkai varžėsi asmeninėse, dvejetų ir mišrių dvejetų rungtyse. Iš viso dalyvavo 24 mergaitės ir 24 berniukai iš įvairių Lietuvos miestų ir rajonų.
Asmeninės varžybos vyko pogrupiuose. Uteniškis Milvydas Petruškevičius pogrupyje įveikė visus varžovus ir pateko į pagrindinį finalinį aštuntuką, į kurį taip pat pateko kitas Utenos DSC auklėtinis Vajus Tendzegolskis, užėmęs pogrupyje 2 vietą. Finaliniame aštuntuke M. Petruškevičius užėmė 3 vietą, V. Tendzegolskis 7 vietą.
Berniukų dvejetų rungtyje dalyvavo 12 porų. M. Petruškevičius, žaisdamas kartu su Martinu Frizeliu (Šalčininkų r. A. Ratkevičiaus SM), finale dėl 1–2 vietos susitiko su V. Tendzegolskiu, kuris žaidė poroje su Augustu Griška (Širvintų SM). Po atkaklios kovos V. Tendzegolskis su savo porininku iškovojo 1 vietą, M. Petruškevičius su M. Frizeliu užėmė 2 vietą.
Mišraus dvejeto varžybose, kuriose dalyvavo 21 pora, M. Petruškevičius kartu su Evelina Zdanovič (Šalčininkų r. A. Ratkevičiaus SM) iškovojo 3 vietą.
Utenos DSC inf.