Sportas

„Juventus“ parklupdė „Lietkabelį“

Puikią sportinę formą demonstruojanti Utenos „Juventus“ komanda (11-8) savo namų aikštėje susitvarkė ir su Panevėžio „Lietkabeliu“ (12-7).
Visų rungtynių metu situaciją kontroliavo uteniškiai 89:77 (22:17, 27:15, 19:25, 21:20) ir įveikė svečius iš Panevėžio bei iškovojo trečiąją pergalę iš eilės.
„Lietkabelis“ tapo trečiuoju „Betsafe–LKL“ didžiojo ketverto klubu, kuris per pastarąjį mėnesį Utenoje patyrė pralaimėjimą. Nuo gruodžio 14 dienos „Juventus“ namuose jau įveikė ir Klaipėdos „Neptūną“, ir Vilniaus „Rytą“, kuris Utenoje krito jau du kartus.
„Lietkabelio“ pirmi devyni bandymai pasižymėti iš toli buvo netikslūs, tuo pasinaudojo uteniškiai ir po spurto 18:2 įgijo dviženklį pranašumą – 33:17.
Uraganinį puolimą demonstravo „Juventus“ ir prieš pat ilgąją pertrauką įgavo iki tol rekordinį pranašumą bei nutolo dar labiau – 49:32.
Antrąją rungtynių dalį panevėžiečiai pradėjo galingu spurtu 19:3 ir vos per keturias minutes sugrįžo į rungtynes – 51:52.
Vis dėlto „Lietkabeliui“ iniciatyvos perimi nepavyko ir „Juventus“ į tokį svečių išpuolį atsakė savo spurtu 16:3 bei tokiu būdu susigrąžino dviženklį pranašumą (68:54).
Likus žaisti tris minutes „Lietkabelis“ po sėkmingo spurto 13:3 dar kartą sugrįžo į rungtynes (71:77), tačiau „Juventus“ sugebėjo atlaikyti ir šį svečių šturmą – geriau sužaidė rungtynių pabaigą ir iškovojo dar vieną skambią pergalę.
„Juventus“: Gytis Radzevičius 18 (4/5 trit., 9 atk. kam., 25 naud. bal.), Norbertas Giga 16 (20 naud. bal.), Žygimantas Skučas ir Bryantas Crawfordas (5 rez. perd.) po 14.
„Lietkabelis“: Željko Šakičius 21 (6/10 dvit., 8 atk. kam., 7 išpr. praž.), Tomas Dimša 19 (3/10 trit.), Vytenis Lipkevičius 11.