Sportas

Beprotiškai daug klydę „Juventus“ krepšininkai nusileido „Šiauliams“

Utenos „Juventus“ krepšininkai patyrė netikėtą pralaimėjimą „Betsafe-LKL“ čempionate. Ž. Urbono auklėtiniai išvykoje nusileido turnyrinės lentelės apačioje esantiems „Šiaulių“ krepšininkams – 92:87 (23:24, 27:17, 18:23, 24:23).
Rungtynes sėkmingiau pradėjusiems Ž. Urbono auklėtiniams nepavyko susikrauti apčiuopiamo pranašumo, o po pirmųjų dešimties minučių komandas skyrė vos vienas taškas – 23:24.
Antrajame ketvirtyje uteniškiai daug klydo, o tuo sėkmingai pasinaudoję aikštės šeimininkai susikrovė dviženklį pranašumą. Kėlinio pabaigoje „Juventus“ krepšininkams pavyko atsilikimą sumažinti, tačiau po pirmosios rungtynių dalies šiauliečiai pirmavo 9 taškų skirtumu – 50:41.
Po ilgosios pertraukos į aikštelę su didesniu kovingumu žengę Ž. Urbono auklėtiniai sumažino skirtumą tarp komandų, tačiau prieš lemiamą ketvertį ir toliau pirmavo „Šiauliai“ – 68:64.
Lemiamo ketvirčio metu uteniškiai sugebėjo persverti rezultatą savo naudai, o iki rungtynių pabaigos likus žaisti pusantros minutės pirmavo penkių taškų skirtumu, tačiau pergalę šventė puikiai kėlinio pabaigą sužaidę A. Sireikos auklėtiniai – 92:87.
„Juventus“ šiose rungtynėse vis dar vertėsi be M. Gecevičiaus.
Uteniškiams po 22 taškus pelnė Žygimantas Skučas (7 atk. kam.) bei Vaidas Kariniauskas (7 rez. perd.), po 10 pridėjo Vytautas Šulskis ir Ignas Vaitkus, 8 – Bryantas Crawfordas, 5 – Gintautas Matulis, 4 – Mindaugas Kupšas, po 3 – Marius Runkauskas ir Vaidas Čepukaitis.
„Šiaulių“ gretose išsiskyrė 14 taškų pelnęs Justas Furmanavičius, po 13 pridėjo Arminas Urbutis ir Kaspars Berzins.
Šeštadienį (vasario 6 d.) uteniškiai keliaus į Dzūkijos sostinę Alytų, kur stos į kovą su vietos „Dzūkija“.