Mūsų sveikata

Liaudiški receptai nuo vidurių užkietėjimo

Jums reikės burokėlių. Juos kruopščiai nuplaukite, išvirkite, nulupkite, sukarkuokite, sumaišykite su medumi santykiu 1:5 ir valgykite prieš miegą. Šis liaudiškas vaistas ypač efektyviai gydo lėtinį ir dėl amžiaus atsiradusį vidurių užkietėjimą.
Galite išbandyti ir dar vieną receptą. Išvirtus burokėlius nulupkite, sutarkuokite, sumaišykite su augaliniu aliejumi ir valgykite po 100–150 g per dieną.
Artišokus išvirkite, sutrinkite, sumaišykite su kiaušinių tryniais ir vartokite po 1 valgomąjį šaukštą rytais ir vakarais.
150 g susmulkintų alavijų termose užpilkite 300 ml karšto pieno, palaukite 24 valandas, pakaitinkite, bet neužvirkite, atvėsinkite, perkoškite ir vartokite po 1–2 arbatinius šaukštelius rytais nevalgius ir dieną 30 minučių prieš valgį.
Trečdalį stiklinės pieno sumaišykite su dviem trečdaliais stiklinės šilto vandens, įberkite 1 arbatinį šaukštelį druskos, gerai išmaišykite ir suvartokite per du kartus dviejų valandų intervalu. Tokį gydymą galima pakartoti tik po 3 dienų. (Daugiau 2022 08 10 laikraštyje)