Aktualijos

„Vėjukas“ įsisuko į Utenos gatves

Rasa MILERYTĖ. Utenos gatvėmis visą vasarą riedėjo paspirtukai – buvo galima matyti jais važinėjant ir vaikus, ir suaugusiuosius. Jau kurį laiką mieste veikia paspirtukų nuomos paslauga. Šią paslaugą teikia zarasiškis Darius Kilbauskas, mažosios bendrijos „Vėjukas“ įkūrėjas. Jaunas verslininkas sako, kad po to, kai paslaugą išbandė Zarasuose, nutarė rizikuoti ir plėsti verslą Utenoje. Šiuo metu jauno verslininko planuose kur kas didesnės ambicijos – paspirtukų nuomos paslaugą teikti visoje Utenos apskrityje.
Užsiimate neeiliniu verslu – paspirtukų nuoma. Kaip apskritai kilo idėja imtis verslo ir kaip ji išsirutuliojo iki būtent tokios veiklos? Versle buvote visiškas naujokas ar kažkokios patirties jau turėjote?
Viskas prasidėjo dar prieš baisiąją pandemiją 2019 metais Zarasuose. Miestas pradėjo intensyviai gerinti savo infrastruktūrą, pastebimai padidėjo turistų skaičius, išryškėjo pramogų ir veiklų jiems trūkumas. Pradėjome svarstyti įvairius variantus, kaip spręsti šią problemą ir, atsižvelgdami į vis augantį elektrinių paspirtikų bumą, nutarėme, kad šios paslaugos yra būtent tai, ko reikia. Taigi, atsisakėme tradicinio nuomos punkto formato ir sukūrėme modernią, bekontaktę elektrinių paspirtukų nuomos paslaugą, – tereikia atsisiųsti programėlę. šiaip jau naujokas versle nebuvau, nemažai metų užsiimu dar keliais smulkiais verslais, tačiau visai kitose srityse. (Tęsinys 2021 12 01 laikraštyje)