Aktualijos

Utenos pramonės įmonių karantinas neįveikė

Genovaitė Šnurova

Jokia paslaptis, kad būtent šiuo metu daugelis Lietuvos verslininkų (tarp jų ir smulkieji) skaičiuoja per karantiną patirtus nuostolius, svarsto, kaip elgtis toliau (bandyti išgyventi ar nutraukti veiklą), ieško būdų susigrąžinti išsibėgiojusius darbuotojus, laukia LR Vyriausybės vadovų sprendimų ir kt. Besidžiaugiančių aštuonis mėnesius užtrukusiu karantinu su įvairiausiais apribojimais, draudimais gal ir yra, bet, ko gero, nedaug.
Kadangi Utena – pramonės miestas, buvo labai įdomu sužinoti, o kaipgi šio miesto pramonės įmonės atlaikė sunkųjį karantino laikotarpį, ką naujo pavyko įgyvendinti norint išgelbėti situaciją, o gal buvo ir taip, kad nepasisekė, nors buvo įdėta daug pastangų. Apie tai mielai sutiko pasikalbėti Jurgis DUMBRAVA – Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų Utenos filialo direktorius.

Neseniai girdėjau apie birželio pabaigoje uteniškių gautus garbingus apdovanojimus už praėjusių, t. y. 2020, metų darbo rezultatus. Suprantama, kad tokie apdovanojimai tradiciškai turėjo būti įteikti praėjusių metų pabaigoje, bet sutrukdė pandemija, todėl pasielgta pagal seną lietuvišką posakį „Geriau vėliau negu niekada“. Gal galite nors trumpai pristatyti apdovanotuosius? Žinoma. Juk visada malonu kalbėti apie gerus dalykus. Apdovanojimai buvo įteikti birželio 23 dieną Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmuose.

Tęsinį skaitykite 2021 07 17 „Utenyje“