Aktualijos

Tikėti ir būti savimi

Iš Utenos kilusi jaunimo pamėgta atlikėja Gerda Zaptoriūtė bene ryškiausiai sužibėjo televizijos projekte „X faktorius“. Stipraus balso savininkė sužavėjo ne tik klausytojus, bet ir reiklią vertinimo komisiją. Pastaruoju metu jos koncertų lankytojų skaičius labai išaugo. Dažnai ji koncertuoja su kitu uteniškiu Jovydu Zabiela. Gerda mielai sutiko atsakyti į „Utenio“ klausimus.

Turbūt mažai atsirastų prieštaraujančių tam faktui, kad žmones iš jaukių provincijos miestų ir miestelių į didmiesčius pašaukia naujų galimybių horizontai. Kas konkrečiai jus paskatino išvažiuoti iš Utenos?

Nuo mažens Vilnius man atrodė svajonių miestas. Jau tada žinojau, kad sostinėje yra daug platesnės galimybės tobulėti, gilinti žinias, siekti užsibrėžtų tikslų. Atvykusi į Vilnių pradėjau augti kaip asmenybė. Kaip prisijaukinti naujas erdves ir susidoroti su iššūkiais, kurie turbūt neišvengiami, palikus tėvų namus? Man pasisekė, nes turiu Vilniuje gyvenantį dėdę. Jis man padėjo prisijaukinti šitą miestą vos tik į jį atvykus. Supažindino su sostinės subtilybėmis, padėjo įsijausti į didelio miesto gyvenimą.

Tęsinį skaitykite 2021 07 14 „Utenyje“