Aktualijos

Su rugsėjo 1-ąja, Mokslo ir žinių diena!

Visus visus – mokinius, tėvelius, studentus, pedagogus – sveikinu naujo kelio, naujo gyvenimo etapo pradžios proga. Žinau – atsisveikinti su vasara nelengva, nes ji buvo kupina nuotykių, naujų pažinčių, atradimų, smagaus bendravimo. Tad pasiimkim vasarą į mokyklą! Neabejoju, kad peržengę rugsėjo 1-osios slenkstį, joje rasite daug nuotykių: jie laukia klasėse, koridoriuose, knygose, žemėlapiuose. Rasite naujų pažinčių: seni draugai dovanos daug gerų prisiminimų, o nauji – naują pasaulį su naujais iššūkiais ir tikslais. Senų ir naujų draugų susitikimai visada kupini smagaus bendravimo. O atradimai – jų bus kiekvieną dieną visiems: pirmokams, abiturientams, mokytojams, tėveliams.
Nuoširdžiai linkiu, kad naujieji mokslo metai, atsinešę iš vasaros jos gerumą, baigtųsi taip pat gerai ir gražiai, suteikdami supratimą, kad žinios – didžiausia vertybė mažo ir didelio žmogaus gyvenime, o mokykla – tos vertybės saugotoja ir puoselėtoja.

Alvydas Katinas,
Utenos rajono savivaldybės meras


Nors saulė savo šilumą vis dar dosniai dalija ir lepina vasaros prisiminimais, rugsėjis į mūsų gyvenimą sugrąžina rūpesčius ir rikiuoja darbus…
Labiausiai pasikeitusį ritmą pajunta į klases ir auditorijas sugrįžtantieji ar pirmą kartą žengiantieji.
Susikaupę, nustebę, laukiantys veidai yra gyvenimo variklis, jų dėka pasaulis juda į priekį, žmonija žengia pažinimo ir vis naujų atradimų keliu. Mažas ir jaunas žmogus trokšta pažinti, išmokti, įkopti į aukščiausias pasaulio viršūnes. Priešais jį stovintys ir dažniausiai iš paskos žengiantys, drąsinantys vyresnieji trokšta dalytis, augti kartu, nenustoti stebėtis ir stebinti. Mokslo ir žinių diena primena, kad neturime kito kelio, tik tobulėti. Ir mokinukams, ir studentams, ir kaimo mokytojams, ir universitetų profesoriams šios šventės proga linkiu, kad troškimai pildytųsi, visi jie vienodai svarbūs ir neįkainojami.

Seimo narys
Edmundas Pupinis