Aktualijos

Šeimų dienos mugėje – nuo šventųjųpaveikslų iki originalių papuošalų

Rasa MILRYTĖ

Gegužės 15 d. pasaulyje minima Tarptautinė šeimos diena. Ta proga Utenoje irgi vyksta Šeimų šventė, kurios metu miestiečiai kviečiami į mugę ir įvairius užsiėmimus, koncertus. Šiemet į šventę miestelėnai rinkosi sekmadienį, gegužės 14-ąją. Šventinė mugė nekantriausiųjų laukė prieš vidurdienį. Jau tada joje buvo galima sutikti nemenką būrį pasidairyti ir apsipirkti atėjusių uteniškių.

Mugėje – apie
70 prekybininkų

Sekmadienį prieš pat vidurdienį Laimės skvere įsikūrė didelis palapinių miestelis – į šventinę mugę atvyko apie 70 prekeivių. Čia buvo galima įsigyti šventųjų paveikslų, kiniškų niekučių, originalių Lietuvos gamintojų papuošalų, kvepalų ir kosmetikos, drabužių, maisto produktų ir prieskonių, įvairių gardėsių, netgi latviško sūrio, taip pat – medelių sodinukų, žaislų, medinių įrankių.
Tarp prekeivių – ir nauji veidai, ir seniai uteniškiams pažįstami. Dažnai į Utenos muges atvykstantys papuošalų gamintojai „Katės galerija“ džiaugėsi geru oru ir sakė besitikintys sulaukti ne vieno pirkėjo. Uteniškius jau ne pirmą kartą jie įvardija kaip malonius, draugiškus žmones, pas kuriuos smagu atvažiuoti.

Tęsinį skaitykite 2023 05 17 „Utenyje“