Aktualijos

Mobilus patikros punktas Utenoje atidarytas

Kovo 25 d. darbą Utenoje pradėjo mobilus koronaviruso patikros punktas. Kaip informavo punkto koordinatorius, pirmieji patikrai užsiregistravo devyni Utenos apskrities gyventojai.
Primename, kad mobilus punktas atidarytas „Utenio“ stadione (Užpalių g. 100). Atvykti į punktą galima tik savu automobiliu. Jis aptarnaus visus Utenos apskrities gyventojus. Mobilaus punkto darbo laikas – nuo 8 val. iki 20 val. Tvarką punkto prieigose palaiko ir pirmieji pacientus pasitinka Utenos rajono savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus vedėja Jovita Strazdienė ir vyr. specialistas Mindaugas Brazauskas. Jiems talkina savanoriai – Lietuvos šaulių sąjungos Utenos apskrities plk. Prano Saladžiaus šaulių 9-osios rinktinės šauliai.


Prieš atidarymą punkto pasirengimu priimti pirmuosius pacientus domėjosi Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas, mero pavaduotojas Vitalijus Šeršniovas, mero patarėjas Henrikas Zabiela. Apžiūrėjus teritoriją, patalpas medikams, pasikalbėjus su stadiono atstovais, buvo nutarta pasirūpinti didesniu patikros vietos apšvietimu, kad punkto darbuotojai be problemų galėtų paimti tepinėlius ir vakare.
Punkto darbo pradžia taip pat domėjosi VšĮ Utenos ligoninės direktorius Dalius Drunga, Utenos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Zita Ringelevičienė, kiti Utenos rajono savivaldybės administracijos specialistai, atsakingi už punkto įkūrimą ir veiklą.
Plačiau susipažinti, kaip elgtis prieš skambinant karštosios linijos trumpuoju telefono numeriu 1808 ir vykstant į mobiliuosius punktus, galima čia: https://sam.lrv.lt/lt/naujienos/zalia-sviesa-prades-veikti-mobilios-tyrimu-del-covid-19-paemimo-vietos.
Utenos rajono savivaldybės administracija