Aktualijos

KVIEČIAME Į PARAMOS KONCERTĄ, SKIRTĄ NEĮGALIEMS VAIKAMS PADĖTI

„Visi nuostabūs jausmai pasaulyje sveria mažiau už vieną gerą darbą“ (Dž. R. Lovelis)

Vaiko negalia yra šansas kiekvienam žmogui ir visai visuomenei priimti savo pažeidžiamumą, priminti esminį kiekvieno žmogaus poreikį būti priimtam ir gerbiamam ne už savo pasiekimus, bet tiesiog už tai, kad esi. Negalios paženklintam vaikui ir jo šeimai svarbus mūsų palaikymas. Padėdami jiems, padėsime sau tapti geresniems.
Užpalių LIONS klubas gyvuoja jau aštuoniolika metų. Klubo veiklos tikslas nukreiptas į pagalbą žmonėms, siekiant padėti jiems sunkiose gyvenimo situacijose. Klubo nariai atlieka daug įvairių darbų: organizuoja renginius vietos bendruomenei, remia sunkiai besiverčiančias šeimas ir jų vaikus, klubo nariai padeda likimo nuskriaustiems mažiems ir suaugusiems bendruomenės nariams.
Siekiant gerinti šeimų ir vaikų gyvenimo kokybę bendruomenėje buvo įkurtas Užpalių vaikų dienos centras, kuris sėkmingai vysto savo veiklą. Pagrindinis dienos centro tikslas – suteikti šeimoms ir vaikams kasdienes kompleksines paslaugas ir taip gerinti jų aplinką, padėti vaikams įsisavinti bendrojo lavinimo mokyklos programą, organizuoti jų kultūringo laisvalaikio praleidimą.
Kasmet Užpalių LIONS klubas organizuoja tradicinį labdaros koncertą „Rudens spalvos“, kuris vyks ir šiais metais lapkričio 20 d. 19 val. Utenos kultūros centre. Koncertuos proginiai muzikantai iš Molėtų, Kupiškio, Pasvalio, Mažeikių ir Utenos.
Koncerto metu surinkti pinigai bus skirti sunkia cukrinio diabeto forma sergančiam vaikui, autoįvykio metu nepagydomai sužalotam dviratininkui, vaikams, turintiems sunkią regos ir cerebrinio paralyžiaus negalią.
Kvietimus į labdaringą koncertą galima įsigyti Užpalių, Kuktiškių, Saldutiškio seniūnijose, per LIONS klubo narius, o prieš koncertą – Utenos kultūros centre. Pinigines aukas galima perversti į paramos sąskaitą: LT 217044060002606498. Lėšų gavėjo kodas: 184253665.
Ištieskime gerumo ranką – padėkime negalią turintiems vaikams.
Pagarbiai Aistis Kukutis
2019–2020 metų LIONS klubo prezidentas ir klubo nariai