Aktualijos

Konkursas

Džiugi žinia uteniškiams, miesto svečiams ir investuotojams, norintiems kurti restoranų, kavinių, pramogų ir poilsio paslaugų verslą išskirtinėje Utenos miesto vietoje! 📍

Utenos rajono savivaldybė skelbia viešąjį nuomos konkursą Dauniškio ežero pakrantėje (Aušros g. 35A, Utena) naujai pastatyto objekto (kavinės) įveiklinimui.

Ieškome verslininkų, galinčių teikti ne tik kokybiškas maitinimo paslaugas, bet ir įrengsiančių vandenlenčių (WAKE) parką bene labiausiai lankomoje Utenos miesto vietoje. Naujakurių laukia:

❇️Šalia jūsų verslo – šokantis fontanas, nauja automobilių stovėjimo aikštelė, vaikų pramogų zonos.

❇️Vandens pramogų išsiilgę ir nuolat jų ieškoti į kitus miestus vykstantys uteniškiai.

❇️Unikali vieta – miesto širdis užpildyta gamtos dovanomis – šalia yra pušynas.

❇️Daug erdvės jūsų kūrybai.

Konkurse bus nuomojama ne tik kavinė su daline apdaila ir jai priskirta terasa (viso 192 kv. m.), tačiau ir greta esanti 975 kv. m. didžiulė terasa su laiptais ir prieplauka, pritaikoma renginiams, kavinės lankytojams ar vandenlenčių parko klientams. Prie šios terasos nuomojamas ir medicinos bei gelbėjimo punktas – jis turės būti pritaikytas vandens pramogų paslaugų teikimo poreikiams.

Dėl informacijos kreiptis į Utenos rajono savivaldybės administracijos Turto valdymo skyrių (Utena, Utenio a. 4, 313 kab.), tel. (8 389) 43519, el. p. sandra.deveikiene@utena.lt.

Detalias konkurso sąlygas rasite čia:

https://utena.lt/lt/turto-nuoma/4861