Aktualijos

Kas svarbiausia statybų versle?

Sakytume – patirtis ir reputacija.

9 metus statybų versle sėkmingai dirbanti,  gyvenamuosius vienbučius ir dvibučius namus Kaune, pajūryje ir sostinėje  statanti  įmonė  UAB Enorsa  įkėlė koją ir į Utenos NT rinką.

Šiuo metu įmonė vysto ir labai ambicingą projektą Kaune – 35 gyvenamųjų namų kvartalą Kauno priemiestyje. Darbai prasidėjo nuo plyno lauko, kuriame žaliavo javai, tad įmonė kontroliuoja ir prižiūri visus statybos procesus, nuo pradžios iki pabaigos.

Pats namo statybos procesas nėra toks sudėtingas, kiek sudėtingas yra leidimų tvarkymas ir jų gavimas, infrastruktūros parengimas, komunikacijų pravedimas ir prijungimas.

Stovintis namas, kurį klientas jau gali apžiūrėti – tai tik  maža aisbergo viršūnė. Daugelis žmonių net nenumano, koks sudėtingas ir painus  procesas iki namo statybų pradžios. Todėl kaip ir gyvenime, taip ir versle, yra be galo svarbu sukurti ilgalaikius tvirtus santykius su patikimais ir kokybiškai savo darbą atliekančiais tiekėjais, partneriais ir rangovais, kad pardavus namą nereikėtų taisyti kažkieno paliktų klaidų ir gadinti savo reputacijos klientų akyse.  Tokie ryšiai kuriami metų metais, tad trumpalaikio uždarbio besitikintys statytojai gyvuoja neilgai.

Namo kainą iš esmės sudaro žemės sklypo kaina, infrastruktūros kaštai ir pastato statybos darbų ir medžiagų  kaina.  Paskutiniai veiksniai Lietuvoje skiriasi nežymiai, esminę kaštų dalį sudaro žemės sklypo kaina. Tad Utena irgi yra patraukli vieta naujiems NT projektams. Vis daugiau žmonių, pavargusių leisti laiką spūstyse, kovoti dėl vietos  vaikučiams darželiuose ir nuolat jausti įtampą gyvenant  didmiesčio ritmu grįžta ar keliasi  gyventi į patrauklius arti gamtos ir jos teikiamų privalumų esančius miestus, tokius kaip Utena, Molėtai ar Anykščiai.

Į Uteną įmonė atėjo vedama pažinties su vietos NT statytoju, daug metų dirbusiu Norvegijoje. 

Buvo pradėtas statyti kvartalas sublokuotų vienaaukščių namų. Šiuo metu yra likęs 1  iki dalinės apdailos pabaigtas statyti dvibutis, paruošas pardavimui. Už jo kokybę įmonė garantuoja, nes darbus atliko darbuotojai ir patyrę specialistai iš Kauno.  Šiuo metu yra tvarkoma ir dvibučio aplinka.

Pirkėjams suteikiama galimybė susipažinti su visomis namo konstrukcijomis,  nuotraukose yra užfiksuota, kaip buvo atlikti  stogo dengimo darbai ir pan.  Savo reputacija garantuojame atliktų darbų kokybę.

Nepaisant sudėtingos politinės situacijos Lietuvos kaimynystėje ir nestabilios ekonominės situacijos pačioje Lietuvoje, tikime, kad krizės ateina ir praeina, o gyvenimas dėl to sustoti negali: kuriame šeimas, gimdome vaikučius,  statomės namus, juk taip ir turi būti.

Todėl naujų namų poreikis visuomet yra ir bus, tikime jog mūsų A++ dvibutis namas Bokšto g. 35, kuris siūlomas pirkėjams už labai patrauklią kainą yra puiki galimybė pradėti naują gyvenimo etapą naujuose namuose.

Svarbu žinoti ir tai, kad Utenos savivaldybė skirią ženklią paramą  – finansinę paskatą jaunai šeimai pirmam būstui įsigyti. Daugiau apie šią paramą galima paskaityti:

https://www.utena.lt/lt/parama-bustui/parama-bustui-isigyti

Pasiteirauti dėl namo apžiūros ir pirkimo sąlygų kviečiame tel +37065576871

https://www.aruodas.lt/namai-utenoje-aukstakalnyje-boksto-g-puiki-galimybe-isigyti-naujus-ekonomiskus-ir-2-1607093