Aktualijos

Juostelė perkirpta: Utenos kredito unija persikėlė į naujas patalpas

Rasa MILERYTĖ. Kiek daugiau nei dvi dešimtis metų veiklą vykdanti Utenos kredito unija žengia svarbų žingsnį – persikelia į naujas patalpas. Uteniškiai jau prieš kurį laiką atkreipė dėmesį, kad buvusiose „Swedbank“ patalpose A. Baranausko gatvėje vyksta remonto darbai: būtent čia nuo šiol klientus priiminės Utenos kredito unija.


Rugsėjo 30 d. popietę unijos kolektyvas sukvietė uteniškius į naujų patalpų atidarymo ceremoniją. Smagiai nusiteikę unijos atstovai perkirpo simbolinę juostelę, reiškiančią, kad jau nuo spalio 3-ios čia bus laukiami klientai.
„Labai ačiū, kad atvykote. Pasikvietėme žmones, kurie labiausiai prisidėjo, kad unija būtų tokia, kokia yra šiandien, kurie padėjo žengti šį naują žingsnį. Unijos pradžia – truputį daugiau nei prieš dvidešimt metų, kai atėjęs į vieno laikraščio redakciją pasakiau, jog noriu įdėti skelbimą, kad ieškau bendraminčių unijai steigti. Žurnalistas nuvarė mane į Žemės ūkio skyrių, sako: eik ten, kiti jau bandė kelis kartus ir nieko jiems neišėjo, – šmaikštavo unijos administracijos vadovas Andrius Mackonis. – Bet statėm, statėm ir galų gale pastatėm.“
Įkurtuvių proga Utenos kredito unijos komandą sveikino vicemeras V. Šeršniovas ir kiti svarbūs svečiai, linkėjo sėkmingai tęsti veiklą, padidinti pelną, saugoti gražius santykius su klientais.
Naujose patalpose darbui su klientais įrengtos penkios darbo vietos, taip pat šiame pastate dirbs ir visa administracija. A. Mackonis susirinkusiesiems pasakojo, kad visas pastatas priklauso kredito unijai. Antras aukštas bus išnuomotas, kol kas dar nenuspręsta, kaip įveiklinti trečiąjį aukštą.