Aktualijos

Internetiniai „gydytojai“ – dar viena
apgaulės forma arba spąstai patikliesiems

Genovaitė ŠNUROVA

Anksčiau manęs nedžiugino tai, kad vyresnio amžiaus žmonės, ypač gyvenantys kaimuose, vienkiemiuose, ne tik neturi kompiuterių, bet ir naudotis jais nemoka. Dėl šios priežasties jie nesužino netgi labai jiems naudingos ir reikalingos informacijos, o dėl to nežinojimo dažnai nepasinaudoja siūlomomis lengvatomis, naudingais patarimais ar paslaugomis. Tokie dabar laikai – jei pats neišsiaiškinsi reikiamų dalykų, tai niekas neateis į namus ir nepasiūlys.
O keletą pastarųjų mėnesių žinojimas, kad daug įvairiomis ligomis sergančių garbaus amžiaus (nors nebūtinai) žmonių kompiuterių neturi, tiesiai šviesiai sakant, džiugino. Vadinasi, jie neužkibo ant sukčių jauko, nesusigundė jų siūlomais stebuklingą išgijimą žadančiais vaistais ir tą „stebuklą“ perkantiems žadamomis nuolaidomis. O juk nerasi, ko gero, nė vieno vyresnio amžiaus žmogaus, neturinčio problemų dėl širdies ir kraujagyslių ligų, susidėvėjusių sąnarių, hemorojaus, cukraligės ar kitų ligų. Žinoma, šios lėtinės ligos gydomos, bet stebuklų gal ir nebūna – netgi ilgi gydymosi metai norimo pagerėjimo kartais nežada. Operacijos kai kuriais atvejais irgi ne pati geriausia išeitis.
Tai kaip tokiais momentais neištirpti iš laimės, pamačius socialiniuose tinkluose platinamą informaciją apie tai, kad diabetas išnyks per penkias dienas, nes pavartojus nurodytų vaistų cukraus kiekis kraujyje automatiškai normalizuosis. Kaip nesusigundyti žadama gyvenimo trukme iki 100 ir daugiau metų, jei kiekvienas mūsų tiesiog namuose galime atlikti kraujagyslių valymą ir gyventi be jokių problemų, tiesiog pasišvilpaudami, tereikia tik užsisakyti siūlomų preparatų. Hemorojų galima išsigydyti irgi stebuklingai greitai – vos per 14 dienų. Nereikia jokių operacijų.

Tęsinį skaitykite 2023 01 18 2Utenyje“